Chromium Picolinate 200mcg, 100tbl.

Chromium Picolinate 200mcg, 100tbl.

Výrobce: SCITEC Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Chróm je základní stopový prvek, který pomáhá tělu udržovat normální hladinu krevního cukru. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Cena: 169 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


CHROMIUM PICOLINATE - je jednou z nejlépe využitelných sloučenin s obsahem Chromu. Chrom je esenciální stopový prvek zvyšující činnost hormonu inzulínu, který ovlivňuje hladinu cukru v krvi. Pokud chabí v orgasnismu chrom, nefunguje správný přenos cukru z krve do svalových buněk a následně klesá u sportovců výkonnost, zvyšuje se únava a nervozita.
Optimální funkce inzulínu díky přípravku Chromium Picolinate pomáhá spalování tuků, napomáhá snižovat hladinu krevních lipidů, potlačuje chuť na sladké a omezuje pocit hladu.
Užívání přípravku
CHROMIUM PICOLINATE slouží jako prevence před vznikem onemocnění cukrovkou a může vhodně doplnit léčbu různých kardiovaskulárních onemocnění

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook