BCAA MaxProtect 1000mg, 100tbl. vyprodáno

BCAA MaxProtect 1000mg, 100tbl. vyprodáno

Výrobce: Aminostar

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Nové silné BCAA MaxProtect se 1000mg základních aminokyselin v jedné tabletě v ideálním poměru 2:1:1 pro dokonalé vstřebávání. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 469 Kč
Cena: 376 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Základem pro přípravu každého sportovce jsou kvalitní aminokyseliny. Pro svalovou výbavu jsou nejžádanější aminokyseliny zvané BCAA Leucin, Izoleucin, Valin, které jsou namíchány v poměru 2:1:1 pro rychlé vstřebávání a ochranu svalové hmoty v průběhu svalové práce a rychlé zásobuje svaly ihned po zátěži. V každé tabletě BCAA MaxProtect od Aminostar najdete 1000g BCAA s Vitamínem B6 .

Dávkování BCAA MaxProtect :

Dávku tvoří 3 tablety. K ochraně svalové hmoty před poškozením  přijměte 3 tablety 60 minut před výkonem. Pro urychlení regenerace svalové hmoty 3 tablety ihned po výkonu.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Podobné produktyTOPlist
Facebook