Next level Creatine 610g MVP

Next level Creatine 610g MVP Doprodej

Výrobce: MVP Biotech Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Mikro forma kreatinu Next level Creatine s vysokou vstřebatelností pro maximální sílu a podporu stavby svalové hmoty. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 490 Kč
Cena: 311 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


EXP.: 12.2011

Next level Creatine je látkou, která hraje důležitou roli při přenosu energie ve svalu a některých dalších orgánech. Je syntetizován v těle, rovněž určité množství přijímáme potravou. Zvýšený příjem ve formě doplňků výživy má prokazatelný efekt na silový výkon, nárůst a regeneraci svalové hmoty. Zvýšený příjem kreatinu Next level Creatine způsobuje zvýšení množství vody uvnitř svalových buněk, které zároveň zlepšuje anabolické děje ve svalu a tím i růst svalu. Kreatin Next level Creatine je v mikronizované, rychle a nejlépe vstřebatelné formě pro creatine monohydrate. Next level Creatine je vhodný především pro silové a silově-vytrvalostní sporty. Ve fitness je jedním z nejúčinnějších doplňků výživy pro nárůst svalové hmoty.

Dávkování Next level Creatine: 1 dávka - 5g
smíchejte 5g s vodou nebo džusem, užívejte 1-3 dávky denně, před tréninkem, po tréninku a před spaním.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook