HMB 750mg MVP 120cps

HMB 750mg MVP 120cps VYprodánoHMB 750mg MVP 120cps VYprodáno

Výrobce: MVP Biotech Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

HMB 750 MVP je přirozený suplement se schopností zvyšovat množství svalové hmoty, nárůstu síly a snižování podkožního tuku. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 550 Kč
Cena: 515 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


HMB 750 MVP je bezpečný produkt pro sportovce, který se v těle získává z proteinů obsahujících aminokyselinu leucinu. HMB 750 MVP tedy přesněji (Beta-Hydroxy-Beta-Methylbutyrate) je suplement, který má schopnost zvyšovat množství svalové hmoty a zároveň snižovat procento podkožního tuku. Roky klinických studií vedených na hlavních univerzitách ukázaly, že u jedinců užívajících HMB 750 MVP v objemovém tréninku došlo k minimálnímu zničení svalové tkáně, které se obvykle objevuje po náročném cvičení. Tato studie svědčí o tom, že HMB 750 MVP podporuje schopnost těla minimalizovat poškození svalstva, které je spojené se svalovou prací a stresem. S nižším poškozením svalstva tělo rychleji tvoří novou svalovou tkáň a rychleji spaluje tuky.
HMB 750 MVP snižuje rozsah proteinového rozkladu, podporovaného tréninkem, výsledkem je zvýšení množství svalové hmoty a zkvalitnění její funkce. Jde o přirozený suplement se schopností zvyšovat množství svalové hmoty, nárůstu síly a snižování podkožního tuku. Již po jednom týdnu můžete pozorovat větší sílu a vyrýsovanější svalovou hmotu, ovšem ve 3. a 4. týdnu je vše znatelnější. HMB 750 MVP blokuje tvorbu kortizolu. HMB 750 MVP je rovněž vhodným suplementem pro překonání stagnace v kulturistice a snížení rizika přetrénování.
HMB vzniká jako derivát větvené aminokyseliny l-leucin a je jeho anti-katabolickou ketokyselinou. Tzv. ketokyseliny omezují působení katabolického hormonu kortizolu na destrukci svalů u tvrdě trénujících sportovců, který organismus vyplavuje např. v tréninku, při tělesné zátěži a stresu.
Doporučené dávkování je 3 gramy za den. MVP Nutrition používá suroviny nejvyšší kvality.

Hlavní rysy produktu HMB 750 MVP:

  • podporuje nárůst svalové hmoty a síly
  • chrání svaly před poškozením
  • snižuje množství podkožního tuku u trénujících jedinců

Složení kapsle HMB 750 MVP:750mgHMB (hydroxymetylbutyrát), mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý, želatinová kapsle.

Dávkování HMB 750 MVP: Základní denní dávka představuje 2-4 kapsle podávané nejlépe 30 - 60 min. před fyzickou zátěží.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook