Cell Tech Performance 1,4kg

Cell Tech Performance1,4kg Cell Tech Performance1,4kg

Výrobce: MuscleTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Extra silná ktreatinová bomba Cell-Tech Performance s účinkem pro kvalitu Vašich svalů, jejich sílu a vytrvalost. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 200 Kč
Cena: 699 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


V každé dávce přípravku Cell-Tech™ Hardcore, získáte neuvěřitelně účinnou  dávku patentované směsi Creatinu, kterou nikde jinde nedostanete.

Důležitou část tohoto revolučního produktu Cell-Tech tvoří také 38 gramů sacharidů v každé dávce, co rapidně navozuje suprafyziologickou hladinu inzulínu, který je klíčovým anabolickým hormonem. Tento hormon je zodpovědný za správný transport kreatinu do svalů a to přesně tam, kde je zapotřebí rapidně zlepšit výsledky. Další důležitou složkou tohoto výrobku je též 200 miligramů kyseliny alfa-lipoické obsažené v patentované směsi Lipoic-Tech™. Tato kyselina se zaměřuje na receptory na povrchu svalových buněk a zvyšuje jejich citlivost, což vede k ještě větší absorbci kreatinu do svalů.

Dlouhodobé studie nelžou! Cell-Tech™ je nejlépe vymyšleným kreatinovým doplňkem! Žádná jiná kreatinová receptura nebyla tak důkladně zkoumána a klinicky testována jako receptura přípravku Cell-Tech™ Hardcore.

Vědecký závěr je jednoznačný: Cell-Tech a nanomolekulární hyperdisperzní technologie je její účinek je prostě nejefektivnější kreatinový produkt!

Navíc obsahuje klíčové složky pro nárůst svalové hmoty, a to větvené aminokyseliny L-leucin, L-valin a L-isoleucin v poměru 2:1:1. Větvené aminokyseliny jsou volné formy aminokyselin, které se rychle stráví a vstřebají se do krevního řečiště. Cell-Tech obsahuje také aminokyseliny taurin a alanin.

Doporučené dávkování Cell Tech Performance:Rozmíchejte 1 odměrku Cell-Tech v cca 177ml vody ihned po výkonu. Ve dny bez tréninku dávkujte stejnou dávku ráno po probuzení.

Nutriční hodnoty Cell Tech Performance
49g (1 dávka - 1 odměrka)
energetická hodnota     756 kJ/180 kcal
sacharidy     38 g
cukry     15 g
vitamín C (jako kyselina askorbová)     125 mg
vitamín B6 (jako pyridoxin hydrochlorid)     5,25 mg
vitamín B12 (jako cyanokobalamin)     0,2 mcg
vápník     35 mg
hořčík (jako oxid hořečnatý)     32,5 mg
sodík     40 mg
draslík (jako difosforečnan draselný)     24,8 mg
Muscle Growth and Strenght Matrix
kreatin monohydrát     3,5 g
kreatin HCl     1,5 g
Cell-Volumizing Amino Acid Matrix
taurin     1 g
alanin     500 mg
BCAA Matrix
L-leucin     500 mg
L-valin     250 mg
L-isoleucin     250 mg
Lipoic-Tech
kyselina alfa lipoová     100 mg

Glukózové polymery, dextróza MODCARBTM (pšeničné otruby, amarant, quinoa, pohanka, proso, chia semínka), kukuřice, cluster dextrin, přírodní a přírodně identická aroma, kyselina jablečná, difosforečnan vápenatý, křemičitan vápenatý, sůl, acesulfam K, sukralóza, FD&C červeň #40, FD&C modř #2.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook