CEEM 240cps + NITRO 240cps

CEEM 240cps + NITRO 240cps CEEM 240cps + NITRO 240cps CEEM 240cps + NITRO 240cps CEEM 240cps + NITRO 240cps

Výrobce: XXLabs

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Exkluzivní dvojbalení za bezkonkurenční cenu! CEEM & NITRO vám poskytnou zážitek jako nic před tím - účinek nejkvalitnějšího kreatinu CEEM znásobený úžasným NO doplňkem NITRO! Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 2 900 Kč
Cena: 2 070 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Balíček CEEM 240cps + NITRO 240cps + Triko navíc

Creatine Ethyl Ester Malate - CEEM
Potřebujete-li zvýšit hladinu své vnitřní svalové síly – hladinu ATP, můžete buď užívat vysoké dávky běžného neesterifikovaného creatine monohydrate, vystavovat se možným zažívacím problémům jako jsou nevolnost a nadýmání, dehydrataci a tzv. kreatinovým tokům a nebo si můžete zvolit efektivnější a pohodlnější cestu – Creatine Ethyl Ester Malate (CEEM).

Creatine Ethyl Ester Malate (CEEM) je potravinový doplněk na creatinové bázi, v účinku velmi podobný svému předchůdci Creatine Ethyl Esteru HCL (CEE). Hlavním rozdílem mezi nimi je to, že Creatine Ethyl Ester Malate má daleko lepší chuť a zdá se, že má méně vedlejších účinků při vysokých dávkách než CEE. Bylo popsáno, že Creatine Ethyl Ester Malate způsobuje oproti CEE méně případů žaludeční nevolnosti a nadýmání.
Mnoho desítek tisíc závodních atletů a kulturistů dosvědčuje perfektní výsledky při užívání 5-10 g denně.

Doporučené dávkování Creatine Ethyl Ester Malate (CEEM):
- 2x denně 3 kapsle (do 90kg tělesné hmotnosti)
- 2x denně 4 kapsle (nad 90kg tělesné hmotnosti)

První dávku užijte 30 minut před tréninkem a druhou ihned po tréninku. V den volna, kdy necvičíte, užívejte první dávku ráno a druhou dávku večer.


NITRO
Otevřete stavidla, rozšiřte cévy a pusťte svým svalům více krve, živin a kyslíku. Napumpujte jimi krev do vašich ohromných svalů a dovolte jim, aby byly ještě větší, ještě tvrdší a ještě mohutnější.

NITRO od XXtreme Nutrition stimuluje produkci oxidu dusnatého (NO), který způsobuje uvolnění a rozšíření cév. Díky tomu dochází ke zvýšenému průtoku krve, což ve výsledku významně zlepšuje transport živin do buněk, zásobení svalu kyslíkem a odvod metabolických zplodin. Svaly mají větší sílu a schopnost rychleji regenerovat. NITRO od XXtreme Nutrition napomáhá k trvale zvýšenému objemu svalů.

Díky dokonale navrženému složení můžete navíc s naším Nitrem, a to především díky přidanému L-Citruline Malátu, trénovat déle, s větší intenzitou a menším pocitem únavy. Prostě, když již nemůžete, Nitro to vezme za Vás.

NITRO od XXtreme Nutrition nejen že pomáhá budovat kvalitní čistou svalovou hmotu, NITRO se navíc ještě aktivně podílí na snížení obsahu již zabudovaného tělesného tuku.
• zvyšuje objem svalové hmoty
• zvyšuje napumpovanost svalu
• zlepšuje produkci růstového hormonu
• zlepšuje regeneraci organismu po fyzické zátěži
• zlepšuje průtok krve svalovou hmotou
• zlepšuje syntézu svalových bílkovin
• snižuje únavu a prodlužuje délku výkonu
• podílí se na snížení obsahu tělesného tuku
Složení NITRO od XXtreme Nutrition:
Alfa-ketoglutarát, L-Citruline, želatina

Doporučené dávkování NITRO od XXtreme Nutrition:
- 2x denně 3 kapsle (sportovci do 90kg tělesné hmotnosti)
- 2x denně 4 kapsle (sportovci nad 90kg tělesné hmotnosti)
První dávku užijte 30 minut před tréninkem a druhou ihned po tréninku. V den volna, kdy necvičíte, užívejte první dávku ráno a druhou dávku večer.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Dotaz od Tomáš Jvorský ze dne 09-03-2017 09:39

Dobry den. Chci se zeptat, zda-li jsem spravne pochopil, ze se tyto dva vyrobky konzumuji zaroven. Diky za odpoved.

Dobrý den, ano, doporučujeme kombinovat tyto dva doplňky zároveň.

za Sport Nutrition Vávra CZ
Mgr. Janka Pálešová (výživový poradce)

S tímto produktem
ostatní kupují také:TOPlist
Facebook