Xxtreme Nutrition CEEM 240 tablet + BCAA 90cps zdarma

CEEM 240cps + BCAA 90cps zdarma

Výrobce: XXLabs

Přečíst komentáře | Přidat komentář

CEEM 240cps + BCAA 90cps zdarma XXtreme za bezkonkurenční cenu! Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 1 450 Kč
Cena: 990 Kč

 Ks

Creatine Ethyl Ester Malate - CEEM

Potřebujete-li zvýšit hladinu své vnitřní svalové síly – hladinu ATP, můžete buď užívat vysoké dávky běžného neesterifikovaného creatine monohydrate, vystavovat se možným zažívacím problémům jako jsou nevolnost a nadýmání, dehydrataci a tzv. kreatinovým tokům a nebo si můžete zvolit efektivnější a pohodlnější cestu – Creatine Ethyl Ester Malate (CEEM).

Creatine Ethyl Ester Malate (CEEM) je potravinový doplněk na creatinové bázi, v účinku velmi podobný svému předchůdci Creatine Ethyl Esteru HCL (CEE). Hlavním rozdílem mezi nimi je to, že Creatine Ethyl Ester Malate má daleko lepší chuť a zdá se, že má méně vedlejších účinků při vysokých dávkách než CEE. Bylo popsáno, že Creatine Ethyl Ester Malate způsobuje oproti CEE méně případů žaludeční nevolnosti a nadýmání.
Mnoho desítek tisíc závodních atletů a kulturistů dosvědčuje perfektní výsledky při užívání 5-10 g denně.

Doporučené dávkování Creatine Ethyl Ester Malate (CEEM):
- 2x denně 3 kapsle (do 90kg tělesné hmotnosti)
- 2x denně 4 kapsle (nad 90kg tělesné hmotnosti)

První dávku užijte 30 minut před tréninkem a druhou ihned po tréninku. V den volna, kdy necvičíte, užívejte první dávku ráno a druhou dávku večer.

 

XXtreme 211 BCAA MALATE umožní tělu intenzivnější zatíženi, i déletrvající s menším pocitem únavy a hlavně umožní rychlejší regeneraci po výkonu. Díky 211 BCAA MALATE budete 100% připraveni na další trénink či sportovní výkon.

XXtreme  211 BCAA MALATE znamenají více energie, méně únavy, protože BCAA jsou sama o sobě ochráncem a zdrojem energie Vašich pracujících svalů. Navíc XXtreme  211 BCAA MALATE obohacuje  Citruline Maláte, který je schopen dodat svalům více živin a energie i zabezpečit vyšší pracovní výkon. Díky XXtreme  211 BCAA MALATE  s obsahem citrulin malátu odsunete snížení výkonnosti, svalovou únavu, bolesti a v některých případech i svalové křeče, protože citrulin odstraňuje zplodiny pracujících svalů - kyselinu mléčnou. Studiemi bylo prokázáno, že užívání Citruline Malátu, obsaženého v XXtreme BCAA, vede ke zvýšení hladiny Argininu a Ornitinu, které jsou důležitými aminokyselinami pro svalový růst, protože tyto aminokyseliny pozitivně ovlivňují hladinu růstového hormonu v těle.

Rychlejší regenerace!
O plnou regeneraci se postará ideálně sestavená směs BCAA v poměru aminokyselin L-Leucin : L-Isoleucin : L-Valin = 2:1:1

XXtreme  211 BCAA MALATE :

  • Maximálně urychlují regeneraci
  • Umožňují delší trvání intenzivního tréninku
  • Zvyšují hodnoty dusíkové bilance
  • Zvyšují hladinu bikarbonátů, ornitinu, citrulinu
  • Chrání svaly před rozpadem, podporují svalový růst
  • Mají anabolické účinky na metabolizmus bílkovin
  • Významně podporují aerobní tvorbu ATP (vnitřní svalová energie)
  • Odbourávají kyselinu mléčnou po sportovním výkonu a úspěšně eliminují nadměrnou tvorbu čpavku
  • Zvyšují absorpci živin (BCAA, protein, kreatin, glutamin a další)

Složení:
L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, L-Citrulin Malate, želatinová tobolka 

Výživové hodnoty ve 100g produktu:
Energetická hodnota - 485kcal / 2029kJ; Bílkoviny - 82 g; Sacharidy - 17,4 g; Tuky - 0,5 g 

Obsah jedné dávky (6 kapslí):
L-Isoleucin - 1500 mg; L-Leucin - 750 mg; L-Valin - 750 mg; L-Citrulin Malate - 1200 mg; 

Doporučené dávkování XXtreme  211 BCAA MALATE:
Jako ochranu svalové hmoty užijte 6 kapslí cca 40-60 minut před tréninkem. Pro urychlení regenerace užijte 6 kapslí ihned po tréninku. V obou případech zapijte sklenicí vody.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook