NEW Iso 80 PlusWhey Protein 2,3kg + Vitamin & Mineral complex 100tbl.

NEW Iso 80 PlusWhey Protein 2,3kg + Vitamin & Mineral complex 100tbl.NEW Iso 80 PlusWhey Protein 2,3kg + Vitamin & Mineral complex 100tbl.

Výrobce: SunGold Nutrients

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Nový proteinový syrovátkový přípravek New Iso 80 Plus s pro maximální sílu pro novou svalovou hmotu. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 090 Kč
Cena: 831 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Originální zaváděcí akce Nový Iso 80-Plus-Whey Protein  2,3kg s Vitamin & Mineral complexem 100tbl.

Vylepšená technologie New Whey Protein  Iso 80Plus pro maximální využití aminokyselin. Jemná přirozená chuť bez nadmíry umělých sladidel!!!

NEW Iso 80-Plus-Whey Protein  je rychle stravitelný  syrovátkový protein vyznačující se skvělou chutí a maximální kvalitou s rychlým nástupem účinku pro efektivní okamžité doplnění bílkovin. Obsahuje 73-78 % proteinu (dle příchutě výrobku -čoko 73%), vyrobeného nejmodernějším procesem křížové mikrofiltrace CFM, zajišťující vysokou biologickou hodnotu. NEW Whey Protein Iso 80 Plus je velmi rychle stravitelný, schopen rychle zastavit katabolické procesy v těle a nastartovat syntézu bílkovin v organismu. Neobsahuje Aspartam!

Dávkování a použití NEW Whey Protein Iso 80 Plus:  V závislosti na denní potřebě bílkovin vezměte 1-3x denně 2-3 odměrky (Jedna odměrka obsahuje 18g.) mezi jídly rozmíchané do 150-300ml studené vody nebo odtučněném mléce.
Nejvhodněji užívat cca 45 minut po tréninku, v případě intenzivního tréninku i 60 minut před tréninkem a těsně před spaním.

Složení NEW Whey Protein Iso 80 Plus: CFM (cross-flow Membrane Filtration) syrovátkový bílkovinný koncentrát, syrovátkový izolát s bílkovinnými frakcemi, kakaový prášek (příchuť čoko), sladidla: sukralosa, Barvivo: E102 (banán),  E129 (jahoda). 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Podobné produktyTOPlist
Facebook