Elite Gourmet Whey Protein 2,3kg

Elite Gourmet Whey Protein 2,3kg Dočasně vyprodánoElite Gourmet Whey Protein 2,3kg Dočasně vyprodáno

Výrobce: Dymatize

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Nová lahodnější chuť Elite whey Gourmet proteinu. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 590 Kč
Cena: 823 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Elite Gourmet Whey Protein představuje 68% bílkovin z kvalitní syrovátky tvoří perfektní proteinový doplněk, určený jak pro redukční diety jako náhrada stravy, tak pro budovací fáze jako zdroj bílkoviny. Doplní potřebné živiny pro zkvalitnění muskulatury a prokreslení jednotlivých svalů. V dietním režimu je možno díky Elite Gourmet nahradit večeři nebo některé jídlo během dne. Elite Gourmet Whey Protein má nízký obsah tuku i sacharidů, a proto zajišťuje přísun potřebných bílkovin bez zbytečných kalorií. Elite Gourmet je připraven z čistého extraktu proteinu syrovátky s iontovou výměnou a peptidů syrovátky bez cukru navíc, fruktózy či soli. Má ovšem vylepšenou technologii dochucení pro jeho gurmánské potěšení z chuti. Elite Gourmet je v laboratoři zpracován pro snazší trávení pomocí enzymů, čímž je zaručena lepší absorpce do těla. Protein syrovátky Dymatize Elite Gourmet obsahuje vysoké hladiny řetězců aminokyselin, které tělo využije k obnově buněk a k jejich růstu. Jsou rychle využívány svalovými buňkami po namáhavém cvičení a jsou důležitou součástí účinné suplementace.

Dávkování Elite Gourmet: smíchejte 1 - 2 odměrky přípravku s cca 300 ml vody nebo nízkotučného mléka, užívejte 2 - 3x za den - ráno, 1 hod. po tréninku a před spaním

Složení: syrovátkový proteinový izolát získaný iontovou výměnou, CFM syrovátkový koncentrát, syrovátkové peptidy, mléčný protein, micelulární kaseiny a kaseináty, kaseinát vápenatý, přírodní a identické aroma, sójový olej, guarová guma, chlorid draselný, acesulfam K, sukralóza, červeň #40.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook