Amino Hydro 4000 300tbl. Extrifit

Amino Hydro 4000 300tbl. ExtrifitAmino Hydro 4000 300tbl. Extrifit

Výrobce: Extrifit

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Amino Hydro 4000 obsahuje komplex všech potřebných aminokyselin ve špičkové kvalitě. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 932 Kč
Cena: 746 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Perfektní aminokyseliny Amino Hydro 4000, zpracovány speciální novou americkou technologií pre-pressing. Tato technologie umožnila vyrobit tyto velice koncentrované a silné tablety, které všek nedosahují takových rozměrů jako u ostatních výrobců a lépe se tedy polykají. Obsah čistých aminokyselin je 87,92 % v každé tabletě především díky vysokému obsahu hydrolyzovaného laktalbuminu, co je považován za nejkvalitnější zdroj aminokyselin. Amino Hydro 4000 jsou „mercedesem“ evropském trhu aminokyselinových doplňků!

Amino Hydro 4000 :

  • velmi silné aminokyseliny, vyrobené zcela novou technologíí
  • první svého druhu v České republice
  • obsah čistých aminokyselin je 87,92 % v každé tabletě!
  • vyrobeny z nejkvalitnějšího zdroje aminokyselin

 

Amino Hydro 4000 obsahuje komplex všech potřebných aminokyselin ve špičkové kvalitě. Tyto aminokyseliny se okamžitě dostávají do krevního oběhu a nezatěžují trávicí ústrojí. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bílkovinné frakce hydrolyzovaného a syrovátkového laktalbuminu - bohatého na aminokyseliny ve volné formě (free form) a aminokyseliny vázané peptidovou vazbou v krátkých řetězcích (peptide bond). Peptidy, obsažené v hydrolyzovaném proteinu, jsou pro tělo biologicky nejvstřebatelnější a nejvyužitelnější formou bílkovin a pozitivně ovlivňují dusíkovou bilanci (anabolický efekt). Amino Hydro 4000 urychluje regeneraci, chrání svalovou hmotu a stimuluje její nárůst.

Doporučené dávkování Amino Hydro 4000 : 3x - 4x denně 3 tablety, nejlépe mezi jídly, před i po tréninku a před spánkem, tablety zapíjejte větším množstvím vody

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook