Carbosnack, NEW sáček 55g

Carbosnack, NEW sáček 55g

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Carbosnack energie při výkonu v podobě chutného gelu v praktickém sáčku. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 29 Kč
Cena: 26 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Proč je produkt Carbosnack ve speciálním sáčku?
Protože opakovaně použitelný uzávěr tuby zabrání vytékání gelu a vhodný do kapsy.


Proč je použit gel Carbosnack?

1. významně omezuje riziko žaludečních potíží, k nimž dochází po konzumaci většího množství cukrů v průběhu fyzického výkonu, tedy v době, kdy je žaludek překyselený a současně nedokrvený (nedochází k nasávání tělních tekutin do obsahu žaludku)
2. snižuje rychlost vstřebávání obsažených cukrů a tím minimalizuje riziko nevolnosti nebo negativního ovlivnění výkonu v důsledku konzumace většího množství koncentrovaných cukerných roztoků. Zpomalené vstřebání v gelu rozpuštěných cukrů zabrání poklesu hladiny krevního cukru, který by vyvolal pokles krevního tlaku, neklid, pocit hladu a celkové zhoršení kvality výkonu.
3. energie obsažená v postupně se uvolňujících cukrech je ve formě glukózy, nejrychleji využitelného cukru v kombinaci s pomaleji využívaným maltodextrinem (připraveným z kukuřice).


Proč jsou použity dvě aminokyseliny?
Protože:
TAURIN je aminokyselina, kterou organismus používá pro jiné než stavební účely - konkrétně příznivě ovlivňuje činnost mozku v situacích energetického vyčerpání fyzického i psychického původu a přispívá k optimalizaci neuro-fyzických procesů. Není to látka návyková!
GLYCIN je základní aminokyselina využitelná jako zdroj pohybové energie buď přímo nebo výhodnou oklikou prostřednictvím tvorby vysokoenergetické látky nazvané KREATINFOSFÁT. Glycin současně slouží jako nitrotělní „nárazník” (to znamená, že umí omezit negativní dopady v průběhu fyzické zátěže vznikajících kyselých produktů).
Moderní produkt ve světě ojedinělé koncepce s obsahem okamžitě využitelné energie a přitom zcela BEZ TUKU. Efekt dodané energie je zesílen přídavkem speciálních fyziologicky účinných látek - Taurin a Glycin.
První výrobek tohoto druhu ve formě pravého gelu - česká priorita, světová novinka.
CARBOSNACK gel je určen všem, kdo si přejí a potřebují rychle a bez problémů doplnit fyzickou nebo i psychickou zátěží vyčerpanou energii. V energii obsahujícím gelovém nosiči je základním zdrojem další energie glukóza a maltodextrin.

CARBOSNACK sáček nutriční hodnoty:       
CZ 100 g 4 sáčky 55 g - 1 sáček
Energetická hodnota 742 kJ/175 kcal 1631kJ/384 kcal 408 kJ/96 kcal
Tuky 0 g 0 g 0 g
   z toho nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g 0 g
Sacharidy 42,1 g 92,6 g 23,2 g
   z toho cukry 32,7 g 71,9 g 18,0 g
Vláknina 0 g 0 g 0 g
Bílkoviny 1,3 g 2,8 g 0,7 g
Sůl 0,04 g 0,08 g 0,02 g
Glycin 909 mg 2000 mg 500 mg
Taurin 909 mg 2000 mg 500 mg

Sůl je v potravině obsažena výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku

 

Složení CARBOSNACK příchuť zelené jablko - voda, glukóza, maltodextrin, taurin, glycin, emulze zelené jablko (aroma, barviva E-102 - může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí a E-131), zahušťovadlo xantanová guma, regulátory kyselosti kyselina jablečná a kyselina citronová, konzervanty benzoan sodný a kyselina sorbová.

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook