Iso Bolic protein 80% + zdarma Vitamin & Mineral complex 100tbl vyprodáno

Iso Bolic protein 80% + zdarma Vitamin & Mineral complex 100tbl vyprodánoIso Bolic protein 80% + zdarma Vitamin & Mineral complex 100tbl vyprodáno

Výrobce: nutrabolics

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Nyní k výrobku Iso Bolic dostanete zdarma přípravek CEE –Creatin ethyl ester Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 2 340 Kč
Cena: 1 039 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


IsoBolic je tvořen třemi nejlepšími zdroji proteinů s různými anabolickými a antikatabolickými vlastnostmi: CFM syrovátkovým izolátem, micelárním kaseinem a vaječným izolátem. V této kombinaci Vás IsoBolic udrží v pozitivní dusíkové rovnováze po dobu až sedmi hodin. V kombinaci s adekvátní dietou Vám Isobolic zajistí rychlejší růst svalstva a spalování tuků než kdy cokoli jiného. Navíc obsahuje cenné složky jako CLA a lněné semínko.

K proteinu Isobolic dostanete Vitamin & Mineral complex 100tbl zdarma!

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Podobné produktyTOPlist
Facebook