BSN Nitrix 2.0 180 tablet NO

BSN Nitrix 2.0 180 tabletBSN Nitrix 2.0 180 tablet

Výrobce: BSN

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Nový Nitrix BSN nové generace jediný svého druhu několik let na trhu v nové formuli pro efektivní trénink a intenzitu. Více informací...

Dostupnost: Dočasně nedostupné

Běžná cena: 1 190 Kč
Cena: 890 Kč

Informaci o dostupnosti Vám rádi sdělíme na telefonu 608 962 685 nebo e-mailu info@sportnutrition.cz.


Nitrix oxide formule, stálíce trhu Nitrix BSN nové generace.
Nitrix® 2.0 je nejnovější, vylepšený koncentrát na bázi NO. Jeho podstatou je formule zahrnující 3 gramy aminokyseliny citrulinu, prekurzoru nitric oxide. Nitrix® 2.0 poskytuje cenný základ pro Vaši suplementaci a podporu Vašeho úsilí. Nitrix® 2.0 ocení všichni sportovci, kteří chtějí zažít novou dimenzi intenzivního tréninku a maximální napumpování svalů.
BSN Nitrix® 2.0 je o úroveň lepší NO přípravek, než jeho starší sourozenec. Patentovaná směs Nitrix obsahuje nejrůznější antioxidanty, flavonoidy, složení však kralují 3 gramy L-citrulinu, jakožto prekurzor oxidu dusného a dokonce 3 různé účinné formy kreatinu.
Nitrix® 2.0 je koncentrovaný prekurzor oxidu dusného, který poskytuje cenný základ veškeré suplementace pro maximalizaci tréninků. Podporuje výkon, výdrž, napumpování a regeneraci díky obsahu 3 g L-citrulínu a 3 g kreatinu, a navíc je vyráběn tabletové formě pro pohodlí při užívání  Nitrix 2.0 ocení všichni sportovci, kteří chtějí zažít vyšší úroveň tréninku.
BSN Nitrix 2.
0
•    s 3 g L-citrulinu, 3 g kreatinu
•    s obsahem patentovaných složek
•    pro podporu výkonu, výdrže, napumpování i regenerace

Výrobek Nitrix® 2.0 je určen pro maximalizaci silového výkonu, napumpování svalů, zvýšení intenzity a energetizaci tréninku. Je vhodný pro všechny, kdo usilují o nárůst síly a svalové hmoty. Efekt tohoto přípravku je dán kombinací několika látek, především aminokyselinou citrulinem (stimulant produkce NO, oxidu dusnatého), která je v tomto produktu obsažena v revolučním množství 3g, a kreatinem, který je v produktu obsažen ve formě kreatin monohydrátu.

Složení 1 dávky BSN Nitrix 2.0:    3 tablety
Kreatin    1,5 g
L-citrulin    1,5 g
Etrakt z hlohu    100 mg
Extrakt z granátového jablka    100 mg
Extrakt z hroznových jader    50 mg
Kajenský pepř extrakt    25 mg
Niacin    12 mg (75 % DDD*)
Extrakt z černého pepře    5 mg
Resvetatrol    3 mg
 
Složení BSN Nitrix 2.0: Kreatin monohydrát, L-citrulin, plnící složky (mikrokrystalická celulóza), látky protispékavé (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), extrakt z hlohu (Crataegus monogyna/lavigata), extrakt z plodu granátového jablka (Punica granatum), extarkt z hrozových jader (Vitis vinifera), stabilizátor (zesítěná karboxyl methyl celulóza sodná), extrakt z kajanského pepře (Capsicum anuum, plod), Polygonum cuspidatum extrakt z kořene v prášku (standardizovaný pro 20% resveratrol), nikotinamid, extrakt z černého pepře (Piper nigrum, plod).

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook