BS 100% Fat killer 1000 mg 120 kapslí

BS 100% Fat killer 1000 mg 120 kapslí

Výrobce: Hitec nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

BS Blade 100% Fat Killer je revoluční komplexní spalovač určený do diety. Více informací...

Dostupnost: Dočasně nedostupné

Běžná cena: 399 Kč
Cena: 359 Kč

Informaci o dostupnosti Vám rádi sdělíme na telefonu 608 962 685 nebo e-mailu info@sportnutrition.cz.Fat Killer je přípravek podporující hubnutí typu "Fat Burner", jež povzbuzuje produkci tepla v organizmu a proto se řadí mezi termogenní spalovače. Přípravek byl mimo jiné doplněn extrakty ze zázvoru, chilli papriček a pepře, které se vyznačují svými termogenickými vlastnostmi.

Účinky Fat Killer - Díky extraktu ze zeleného čaje a kofeinu se tuková tkáň rozpadá a následuje oddalování pocitu hladu. Garcinie kambodžská - zdroj HCA (kyseliny hydroxycitronové) zabraňuje shromažďování nových zásob tuku, napomáhá efektivnímu spalování tuků už při minimálním omezení počtu přijímaných kalorií. Zázvor působí na celý organizmus, povzbuzuje oběh, usnadňuje trávení a urychluje spalování tuků. Použitý černý pepř a chilli pepř pak v organizmu stimulují procesy produkce tepla. Navíc L-karnitin zvyšuje výdrž organizmu a podílí se na spalování mastných kyselin uvolněných rostlinnými extrakty z FAT KILLER.

Pro koho je určen? - Přípravek je určen pro dospělé osoby s pomalým metabolizmem jako přípravek podporující hubnutí. Přípravek nepoužívejte v případě těhotenství, kojení, srdečních chorob, vysokého krevního tlaku a sklonů k depresi.

EGCG aneb pijme zelený čaj - Epigallocatechin gallate (EGCG) je nejhojnější katechin obsažený (především) v zeleném čaji. 

Více o látkách:
Tyrosin
Je prekursorem neurotransmiterů: dopaminu, adrenalinu a noradrenalinu. Optimální koncentrace neurotransmiterů odstraňuje fyzickou a psychickou únavu, vzniklou v důsledku dlouhodobé, intenzivní fyzické námahy, zvětšuje bdělost, soustředěnost a rychlost myšlení.

HCA
HCA omezuje nadměrnou chuť, blokuje syntézu mastných kyselin v buňkách a mnohonásobně ulehčuje tělu využití rezervního tuku jako zdroje energie. HCA jsou ojedinělým přípravek, který dokáže přijaté cukry neuložit jako tělesný tuk.

Karnitin
Karnitin je významným spalovačem tuků, umožňuje zvýšený fyzický výkon a působí i jako mozkový stimulátor (energizér i antistresor současně) při velkém fyzickém nebo psychickém zatížení, zpomaluje a oddaluje pocit únavy. Navíc má blahodárný vliv na ochranu srdečního svalu.

Kofein
Kofein stimuluje centrální nervovou soustavu, plní funkci termogenického faktoru a tím povzbuzuje metabolismus a urychluje spalování kalorií během tréninku i odpočinku.

Výroba a certifikace: Všechny látky v FAT KILLER jsou laboratorně testované na čistotu a zakázané látky. Suroviny nejvyšší jakosti jsou dováženy z celého světa a výrobce vlastní certifikáty kvality GMP/HACCP, ISO 9001-2000.

Doporučené dávkování: 2 kapsle ráno a 2 kapsle odpoledne. Zapít vodou.

Složení:
L-Tyrosin, extrakt ze zeleného čaje (z lístku), extrakt Garcinia cambodgia (Garcinie kambodžská - zdroj HCA), kapsle: (hovězí želatina,barvivo - oxid titaničitý), extrakt z Guarany (ze semen), kofein, L-karnitin tartrát, extrakt z kořene zázvoru, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin,chilli paprička, černý pepř.

 Výživové hodnoty
 Složení 1cps 4cps
 L-Tyrosin 250mg 1000mg
 Extrakt ze zeleného čaje
 125mg 500mg
 EGCG 57,9mg 231,7mg
 Extrakt z Garcinie kambožské
 100mg 400mg
 HCA 60mg 240mg
 L-Karnitin tartrát 100mg 400mg
 Extrakt z Guarany
 100mg 400mg
 Kofein 37,5mg 150mg
 Extrakt z kořene zázvoru
 25mg 100mg
 Extrakt z chilly papričky 12,5mg 50mg
 Extrakt z černého pepře
 2,6mg
 10,5mg

 

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook