B4 SPORT obilná kaše 5x60g

B4 SPORT obilná kaše 5x60gB4 SPORT obilná kaše 5x60g

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

B4 SPORT - B4 activity - speciální obilná kaše vhodná před výkonem - Before aktivity food Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Cena: 175 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


B4 SPORT = B4 ACTIVITY speciální obilná kaše - Before aktivity food B4 SPORT je kaše postavená na směsi vybraných obilovin, je jídlem vhodným jako doplnění sacharidů, bílkovin a dalších potřebných látek těsně před sportovním výkonem (cca 20 min).

· Lehce stravitelné a rychle vstřebatelné bílkoviny – WPI (whey protein izolate)

· Fosfolipidy (sojový lecitin)

· MCT tuk (Medium Chain Triacylglycerols) – jako jediný druh tuků je okamžitě využíván jako zdrojenergie a neukládá se do zásob

· Speciální druh sacharidu isomaltulóza (PalatinoseTM) Sacharid isomaltulóza (PalatinoseTM)-postupná vstřebatelnost, vysoký energetický potenciál, nezvyšuje osmolalitu v trávicím traktu, nízký glykemický index

Doporučené dávkování: Jednu porci (60 g) rozmíchejte v 200 - 250 ml horké ne vroucí vody. Konzumujte 30 minut předsportovním výkonem. V případě dlouhodobé, až celodenní zátěže je možné kaší nahradit jídlo.

Složení:
B4 ACTIVITY příchuť natural: rýžová mouka, ovesné vločky, kukuřičná kaše, pohanková kaše, isomaltulóza (je zdrojem fruktózy a glukózy), syrovátkový proteinový izolát, sacharóza, sójový lecitin (96 % fosfolipidů), aroma, protispékavá přísada fosforečnan vápenatý, sladidla sukralóza a acesulfam K. Alergeny: lepek, sója, laktóza.

B4 ACTIVITY příchuť banán: rýžová mouka, ovesné vločky, kukuřičná kaše, pohanková kaše, isomaltulóza (je zdrojem fruktózy a glukózy), syrovátkový proteinový izolát, sacharóza, lyofilizovaný banán, sójový lecitin (96 % fosfolipidů), aroma, protispékavá přísada fosforečnan vápenatý, barvivo ß-karoten, sladidla sukralóza a acesulfam K. Alergeny: lepek, sója, laktóza.

B4 ACTIVITY příchuť jahoda + jogurt: rýžová mouka, ovesné vločky, kukuřičná kaše, pohanková kaše, isomaltulóza (je zdrojem fruktózy a glukózy), syrovátkový proteinový izolát, sacharóza, lyofilizovaná jahoda, sójový lecitin (96 % fosfolipidů), aroma, protispékavá přísada fosforečnan vápenatý, sladidla sukralóza a acesulfam K, barvivo karmín. Alergeny: lepek, sója, laktóza.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook