Brutal MuscleON protein 77% 2,3kg

Brutal MuscleON protein 77% 2,3kg Doprodej poslední kusBrutal MuscleON protein 77% 2,3kg Doprodej poslední kus

Výrobce: BioTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Brutální protein MuscleOn pro brutální svaly! Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 450 Kč
Cena: 1 290 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Výborná syrovátková bílkovina jedinečné kvality pro „brutální borce“. 100% whey Brutal MuscleON protein je výživový doplněk v kategorii prémium, jeho obsah proteinu se skládá čistě ze syrovátkových bílkovin. Tvorba bílkovin v organizmu závisí na množství a kvalitě aminokyseliny, která je k dispozici v daném čase. Organizmus může skladovat jen málo aminokyselin (v krvi), ne tak jako uhlohydráty nebo tuky. Pokud jen jedna esenciální aminokyselina chybí v organismu, už není možné vytvořit tu bílkovinu, k jejíž tvorbě je důležitá esenciální aminokyselina. Jestli jen na krátký čas chybí aminokyselina v organizmu, může to zabránit regeneraci a budování buněk (anabolickým procesem). Brutal Muscle ON nabízí dokonalé řešení v plném rozsahu, tvrdě trénujícím sportovcům, pro které jsou rychle se vstřebatelné aminokyseliny nepostradatelné pro úspěšný tréninkový program. Brutal MuscleON protein se stane základním stavebním kamenem Vašeho vyrýsovaného svalstva.

Muscle On Whey protein je zdroj bílkovin fantastické kvality, který ve velkém množství obsahuje aminokyseliny, hlavně esenciální.

 

Dávkování MuscleON Brutal: 2 odměrky 2-3krát denně v závislosti na skladbě jídelníčku a potřebě bílkovin.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook