Brutal Muscle On protein 2,27kg + CEE 100cps

Brutal Muscle On protein 2,27kg + CEE 100cps

Výrobce: Biotech USA

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Brutální nárust svalové hmoty s přípravky Brutal Muscle On protein a Creatinem CEE. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 690 Kč
Cena: 1 395 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


100% Whey Brutal MuscleON protein je výživový doplněk v kategorii prémium, jeho obsah proteinu se skládá čistě ze syrovátkových bílkovin. Brutal Muscle ON  nabízí dokonalé řešení v plném rozsahu, tvrdě trénujícím sportovcům, pro které jsou rychle vstřebatelnéaminokyselié nepostradatelné pro úspěšný tréninkový program. Brutal MuscleON protein se stane základním stavebním kamenem Vašeho vyrýsovaného svalstva.

CEE creatine ethyl ester je velice snadno rozpustný kreatin s výbornou absorpcí. Výrobek CEE Protamin představuje technologicky pokročilou formu creatinu – efektivního pomocníka pro lepší výkon při tréninku, větší sílu a nárůst svalové hmoty.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook