Black Devil 240cps, Hi Tec Nutrition

Black Devil 240cps, Hi Tec Nutrition

Výrobce: Hitec nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Jeden z nejsilnějších testosterone boosterů na trhu je kombinací účinných látek, jako je Tribulus Terrestris, Maca, Extrakt z pískavice a další, pro podporu tvorby testosteronu. Více informací...

Dostupnost: Dočasně nedostupné

Běžná cena: 777 Kč
Cena: 699 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Informaci o dostupnosti Vám rádi sdělíme na telefonu 608 962 685 nebo e-mailu info@sportnutrition.cz.


CO JE TESTOSTERON BOOSTER?
Testosteron Booster jsou stimulanty testosteronu, které se právě pomocí zvýšením hladiny tohoto klíčového hormonu snaží o větší nárůst svalové hmoty a rychlejší spalování tuků.Tyto produkty mají rovněž podobné účinky jako Viagra, díky zvednuti testosteronu podporuji sexuální výkon i libido.

CO JE BLACK DEVIL?
BLACK DEVIL je přípravek, který obsahuje kombinaci nejsilnějších testosteron boosterů a tím způsobuje zřetězenou reakci, díky které je podpora nárůstu testosteronu v těle mnohem efektivnější než kdy dříve.

ÚČINKY BLACK DEVIL
  • Pro zvýšení účinku DAA obsahuje BLACK DEVIL kompletní steroidní saponiny Tribulus Terrestris a Fenugreek (extrakt z pískavice) zajišťující maximální syntézu a využití testosteronu organismem.
  • Komplex ZMA zajišťuje minimální produkci škodlivého DHT z testosteronu, dále zlepšuje noční syntézu a působení anabolických hormonů.
  • Dokonalá potréninkové regenerace a rychlé přizpůsobení zvyšující se tréninkové zátěži bylo dosaženo doplněním složení BLACK DEVIL o extrakt z rostliny Maca tzv. "Peruánský ženšen".


PRO KOHO JE URČEN BLACK DEVIL?

Přípravek je určen primárně pro muže od 30. roku věku, kdy v těle začne rapidně klesat hladina testosteronu.

ĎÁBELSKÁ INGREDIENCE
Maca (Peruánský ženšen) přezdívaný Černý ďábel – posiluje energetický systém, pomáhá proti stresu a únavě, omezuje depresivní nálady, pozitivně ovlivňuje sexuální život. Má vysoký obsah železa, vápníku, hořčíku, vitamínu C a fosforu. Je cenným zdrojem energie.

Už před více než 2000 lety byla základní součástí jídelníčku původních obyvatel starého Peru, kteří využívali její schopnosti k posílení organismu, zvýšení energie, vytrvalosti a síly. Jedná se o celoroční rostlinu z čeledi brukvovitých, z níž se konzumují světlé hlízy podobné ředkvičce či pastiňáku. Roste a pěstuje se ve vysokých nadmořských výškách 3500 – 4500 m peruánských a bolívijských And, v drsných klimatických podmínkách, kde se jí daří nejlépe. I dnes je významnou potravinou indiánských i hispánských obyvatel Peru. Pro své téměř zázračné schopnosti se stává čím dál oblíbenější i mimo Peru.

Maca se řadí mezi silné adaptogeny, což jsou rostliny zvyšující odolnost organismu vůči stresovým situacím. Fungují na principu udržování homeostázy – rovnováhy všech tělesných systémů, na rozdíl od substancí zaměřených na jeden určitý symptom. Maca, jakožto adaptogen, je schopna významně zvýšit energii, pokud je to zapotřebí, ale v opačném případě nestimuluje víc než je třeba. Dle vědeckých výzkumů může Maca významně posílit imunitní systém a celkovou tělesnou vitalitu. Dosud nejsou známy žádné negativní efekty užívání.

DAA

Unikátní aminokyselina - kyselina D-asparagová (DAA) - působí současně na mozkový podvěsek, stejně jako na varlata a u mladých mužů, kteří jsou na vrcholu produkce endogenního testosteronu, zvyšuje koncentraci LH o 33% a testosteronu až o 42%. DAA, na rozdíl od prohormonů a anabolických steroidů, nezpůsobuje zablokování osy mezimozek - podvěsek mozkový - varlat, díky čemuž u mladých mužů zvyšuje libido a rozmnožovací funkci a u sportovců udržuje přirozenou produkci testosteronu.

DAA současně zabraňuje přeměně testosteronu na ženské hormony způsobující gynekomastii a stimuluje uvolňování růstového hormonu.

VÍCE O LÁTKÁCH
ZMA - Trojkombinace hořčíku, zinku a vitamínu B6 je známá díky svým schopnostem podporovat hladinu testosteronu. Neslouží tak pouze k podpoře sexuálních funkcí, ale také podpoře nárůstu svalové hmoty.

Tribulus Terrestris jinak také známý jako Kotvičník zemní je bylinou s unikátní schopností podporovat produkci testosteronu – jednoho z nejanaboličtějších hormonů, v našem organismu. Efektivně tak podporuje růst svalové hmoty, síly, ale také využití tuku jako zdroje energie.

Fenugreek (extrakt z pískavice) Steroidní saponiny z řeckého sena (Fenugreek) posilují endokrinní, zlepšují vylučování luteinizačního hormonu (LH) což vede ke zlepšení tvorby mužských pohlavních hormonů (testosteronu), ale také k tvorbě FSH (u mužů je FSH nezbytný pro správné dozrávání mužských pohlavních buněk – spermií).

 Složení
  1cps 8cps
 Kyselina D-asparagová (DAA)  375g 3000mg
 Extrakt z kořene Maka
 150g 1200mg
 Extrakt z Tribulus Terrestris (kotvičník zemní)
 125g 1000mg
 Extrakt z pískavice ( Fenugreek)
 100g 800mg
 Komplex ZMA
 62,5g 500mg
 Vitamín B6
 0,14g 1,1mg
 Hořčík 4,88g 39mg
 Zinek 0,33g 2,6mg

Složení: Kyselina D-asparágová, extrakt z koření Maka - Lepidium meyenii, extrakt z plodů Tribulus Terrestris, kapsle (obal kapsle - hovězí želatina, barvivo - oxid titaničitý), extrakt ze semen pískavice Trigonella foenum -graecum, hořečnaté soli kyseliny citrónové, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, mono-L-methionin sulfát zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid.

Doporučené dávkování:

  • 8 kapslí denně, zapíjet větším množstvím vody.
Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Black Devil od Jirka ze dne 26-04-2018 22:47

Přípravek se mi velmi osvědčil. Hledal jsem doplněk , který by mi kompenzoval úbytek testosteronu způsobený věkem a ostatní komplikace, stárnoucích mužů a u tohoto výrobku jsem už po měsíci užívání zaznamenal reálné výsledky. Nejen subjektivní, ale i objektivní. Objektivní- nárůst síly, objemu a pevnosti svalů , zlepšení erekce a obecně lepší sex :-) Doporučuji všem mužům v kategorii 50+ (můj věk je 54 let) V poměru cena/ efekt jsem nic lepšího na trhu nenašel. (užívám denně 2X 4 kapsle- tedy nepatrně více, než doporučuje výrobce) (svoluji se zveřejněním komentáře, pokud jej budete chtít využít, výrobek je opravdu dobrý)

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook