Bio Omega Mix 250g Iswari Směs mletých semínek

Bio Omega Mix  250g IswariBio Omega Mix  250g IswariBio Omega Mix  250g Iswari

Výrobce: Iswari

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Chia Omega Mix nejbohatší rostlinné zdroje nenasycených mastných kyselin, směs semínek chia a zlatého lenu. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 110 Kč
Cena: 99 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Chia Bio Omega Mix semínka a len patří mezi nejbohatší rostlinné zdroje nenasycených mastných kyselin omega 3. Chia a len mají řadu podobných vlastností, ale v některých se výrazně liší a proto jejich směs (10 % chia, 90 % len) je unikátní kombinací jejich vlastností. Len dodá ligniny, zatímco chia energii a výdrž, antioxidanty a vápník. Obě semínka (chia ve vyšším množství) obsahují vysoké procento vlákniny.

Jak používat Chia Bio Omega Mix: ideální jako přísada do domácího chleba, do salátů, do jogurtu, cereálních kaší, smoothies, apod.
 
Nutriční hodnoty ve 100 g Chia Bio Omega Mix:
Energie     510 kcal/2134 kJ
Proteiny    18,50 g
Tuky         41,1 g (Nasycené 3,90 g), (nenasycené Ω 3: 22,30 g, Ω 6: 5,90 g)
Sacharidy  27,80 g (Cukry 1,80 g)
Vláknina    28,20 g
Sodík        28,90 mg 

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

V jakém množství používat od Eliška ze dne 19-09-2015 08:04

Dobrý den, ráda bych se informovala v jakém množství používat Omega Mix, abychom získali potřebné množství omega na daný den. Já si dávám dvě kávové lžičky denně, popř. obden. Je to dostačující?

Vše záleží také na Vaší běžné stravě, která když je vyvážená a obsahuji i jiné zdroje Omega MK (tuky, semínka, oříšky, ryby (mořské) ..), tak doplnění 1-2 dávek doplňku s obsahem Omega MK je běžně dostačující. Při vyšším dávkování raději vždy po menších dávkách vícekrát denně a nejlépe s jídlem nebo po jídle.

za Sport Nutrition Vávra CZ
Mgr. Janka Pálešová (výživový poradce)

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook