PHASE 8 proteinová směs 4,5kg

BIG PHASE 8 proteinová směs 4,5kgBIG PHASE 8 proteinová směs 4,5kg

Výrobce: MuscleTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

MuscleTech PHASE 8 proteinová směs 4,5kg proteinová formule s prodlouženým vstřebáváním. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Cena: 1 999 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


MuscleTech Phase 8 je prémiová proteinová směs. Každá dávka obsahuje 26 gramů směsi mléčných proteinů s postupným uvolňováním aminokyselin. Receptura PHASE8 ™ obsahuje kvalitní čistý profil makroživin se sníženým množstvím sacharidů a tuku.

8-hodinové prodloužené uvolňování

Hlavní proteinová složka v PHASE8 ™ má jedinečnou schopnost uvolňovat aminokyseliny do organismu po dobu 8 hodin po požití.

6 vysoce kvalitních zdrojů bílkovin

MuscleTech Phase 8 obsahuje pouze vysoce kvalitní bílkoviny získané z mléčných proteinů, jejichž cílem je, aby tyto bílkoviny organismus strávil různou rychlostí MuscleTech Phase 8 obsahuje 6 vysoce kvalitních bílkovin:

Hydrolyzovaný syrovátkový izolát

Syrovátkový protein izolát

Syrovátkový proteinový koncentrát

Koncentrát mléčné bílkoviny

Kaseinát vápenatý

Micelární kasein

MuscleTech Phase 8 obsahuje unikátní směs proteinů, které Vám umožní doplnit je vždy, když budete potřebovat. Vícefázové dodávání proteinů do organismu zajistí rychlé uvolňování aminokyselin pro potréninkovou potřebu, středně rychlé uvolňování bílkovin mezi jídly a pomalé vstřebávání bílkovin během spánku.

Doporučené dávkování MuscleTech Phase 8:1 dávka 42g (1 vrchovatá odměrka);V závislosti na potřebě smíchejte 1 dávku s 210 ml vody nebo nízkotučného mléka nebo 2 dávky s 420 ml vody nebo nízkotučného mléka;Konzumujte mezi jídly a po cvičení;Pro maximální účinek užívejte 2-4 dávky denně po dobu nejméně 6 týdnů.

Nutriční hodnoty MuscleTech PHASE 8: 42 g (1 dávka - 1 odměrka)

 • Energetická hodnota 630 kJ/150 kcal        (- z tuků 84 kJ/20 kcal)
 • Bílkoviny 26 g
 • Sacharidy 7 g
 • Cukry 0 g
 • Tuky 2 g (- nasycené 0 g)
 • Vláknina 1 g
 • Sodík 120 mg
 • Vápník 20 mg
 • Digestive Enzyme Matrix (komlex trávících enzymů) 100 mg:
 • Papain 50 mg
 • Amyláza 50 mg

Složení MuscleTech PHASE 8:

Příchuť čokoláda: Protein Blend (koncentrát mléčné bílkoviny [doplněný o kaseinát vápenatý a syrovátka], syrovátkový proteinový koncentrát, micelární kasein, kaseinát vápenatý, hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát, syrovátkový proteinový izolát), maltodextrin, taurin, alkalické kakao, glycin, přírodní a umělé aroma, slunečnicový Based Creamer (slunečnicový olej, kukuřičný sirup Solids, kaseinát sodný, mono a diglyceridy, fosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, Tokoferoly [emulgátor]), sůl, guma guar, sukralóza, acesulfam draselný.

Příchuť jahoda: Protein Blend (koncentrát mléčné bílkoviny [doplněný o kaseinát vápenatý a syrovátka], syrovátkový proteinový koncentrát, micelární kasein, kaseinát vápenatý, hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát, syrovátkový proteinový izolát), maltodextrin, taurin, glycin, přírodní a umělé aroma, slunečnicový Based Creamer (slunečnicový olej, kukuřičný sirup Solids, kaseinát sodný, mono a diglyceridy, fosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, Tokoferoly [emulgátor]), sůl, sójový lecitin, guma guar, sukralóza, acesulfam draselný, prášek z červené řepy (barvivo).

Příchuť vanilka: Protein Blend (koncentrát mléčné bílkoviny [doplněný o kaseinát vápenatý a syrovátka], syrovátkový proteinový koncentrát, micelární kasein, kaseinát vápenatý, hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát, syrovátkový proteinový izolát), maltodextrin, taurin, glycin, přírodní a umělé aroma, slunečnicový Based Creamer (slunečnicový olej, kukuřičný sirup Solids, kaseinát sodný, mono a diglyceridy, fosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, Tokoferoly [emulgátor]), sůl, sójový lecitin, guma guar, sukralóza, acesulfam draselný .

Upozornění pro alergiky: Vyrobeno v zařízení zpracovávající ořechy. Obsahuje mléko, sóju, syrovátkové a vaječné složky.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook