Betabolix Amix 90tbl

Betabolix Amix 90tblBetabolix Amix 90tbl

Výrobce: Amix

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Betabolix je výtečná kombinace CEE kreatin ethyl esteru s Beta Alainem pro maximální vstřebatelnost a využitelnost organismem pro zlepšení výkonu a nárůstu síly a hmoty. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 514 Kč
Cena: 437 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Znásobte účinek kreatinu v kombinaci s Beta-alaninem díky přípravku Betabolix.
Beta Bolix - Revoluční Beta-Alanin (CarnoSyn®) ve speciální kombinaci s Creatin Ethyl Esterem (zdokonalená forma Kreatinu - esterifikovaný kreatin). Beta-Alanin podporuje tvorbu karnosinu ve svalech a v kombinaci s CEE výrazně napomáhá nárůstu síly, dynamiky a výbušnosti.

Složení Beta Bolix:
Creatine Ethyl Ester HCL- Beta Alanine Dual Action Matrix (Carnosyn).
Methocel - (Micro-Polymer Cellulose Ethers of Hydrophilic Matrix Systems):

CEE HCL - kreatin ethylester hydrochlorid, Beta-alanin (Carnosyn®),stabilizátor: mikrokrystalická celulósa , látky proti-spékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý, sodná sůl karboxymethylcelulózy, stearylfumarát sodný.


Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli Betabolix:
Beta Bolix (CEE + Beta-alanin) 750 mgDávkování Betabolix: pro zvýšení sportovního výkonu a síly vezměte 3 kapsle Beta bolix asi 30-45 minut před začátkem sportovního výkonu.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook