Beta Alanine 200 g ATP

 Beta Alanine 200 g ATP

Výrobce: ATP

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Beta-Alanine je látka podporující tvorbu karnosinu ve svalové tkáni Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 430 Kč
Cena: 290 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Beta-alanin je neesenciální aminokyselina,jejíž přednosti spočívají především ve schopnosti navyšování koncentrace karnosinu ve svalech.

Beta Alanin je látka podporující tvorbu karnosinu ve svalové tkáni. Navýšením jeho množství ve svalové tkáni lze u sportovců dosáhnout zlepšení výsledků a rychlejší regenerace. Beta-alanin je prekurzorem vitaminu pantothenové kyseliny a součástí některých peptidů - anserinu, karnosinu. Karnosin pomáhá stabilizovat svalové pH tím, že absorbuje ionty vodíku, které se uvolňují ve svalových vláknech během tréninku. Tím je zabráněno tvorbě kyseliny mléčné a dochází k urychlení regenerace.

Beta-alanin je výborným pomocníkem kreatinu. Napomáhá suplementace kreatinu spolu s beta-alaninem má za výsledek větší přírůstky svalů než při užívání samotného kreatinu.

Doporučené dávkování Beta-alanin:
užívejte denně 1 dávku (= 5 g) Beta Alanine ve 2 - 3 dávkách
 
Nutriční informace:    v dávce 5g
Beta Alanin                  5g*

 Složení Beta-alanin: 100% Beta Alanin.

*Doporučená denní dávka není stanovenaUpozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook