Beef Protein Isolate 95% 1000g ATP Nutrition

Beef Protein Isolate 95% 1000g ATP Nutrition

Výrobce: ATP

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Beef Protein Isolate 95% - Hovězí protein je ideálním proteinem pro budování svalů, obsahuje 95% vysoce hodnotných bílkovin Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 608 Kč
Cena: 499 Kč


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Příchuť: čokoláda
499 Kč  Ks
Příchuť: lískový ořech
499 Kč  Ks
Příchuť: burákové máslo
499 Kč  Ks
ATP Nutrition Beef Protein Isolate 95%
Hovězí protein je ideálním proteinem pro budování svalů, obsahuje 95% vysoce hodnotných bílkovin, přispívá k udržení a růstu aktivní svalové hmoty.

Hovězí maso patří mezi nejkvalitnější zdroj bílkovin. Hovězí protein je ideálním proteinem pro budování svalů. Obsahuje 95% vysoce hodnotných bílkovin, přispívá k udržení a růstu aktivní svalové hmoty. Biologická hodnota hovězí bílkoviny je 90%, tím pádem zvyšuje retenci dusíku. Ve srovnání s proteiny, které obsahují nižší biologickou hodnotu dochází u hovězího proteinu ke snížení ztráty svalové tkáně.

Doporučené dávkování ATP Nutrition Beef Protein Isolate: 1 dávka je 25g (1 vrchovatá polévková lžíce).Rozmíchejte 1 dávku (25g) v 250 ml vody nebo odtučněného mléka.
Užívejte mezi jídly a ihned po tréninku.

 
Nutriční hodnoty ATP Nutrition Beef Protein Isolate
25 g (1 dávka - 1 polévková lžíce)
Energetická hodnota 1582 kJ/103 kcal
Bílkoviny 23,7 g
Sacharidy 0,6 g
Tuky 0,2 g
 
Složení ATP Nutrition Beef Protein Isolate:Hovězí proteinový izolát, čokoládové aroma, odtučněný kakaový prášek, náhradní sladidlo: sukralóza.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook