Beef protein Amino 250tbl.

Beef protein Amino 250tbl.Beef protein Amino 250tbl.

Výrobce: MEGA PRO

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Užitečné aminokyseliny pro Vaše tělo i klouby z hovězího masa v přípravku Beef protein Amino 250tbl. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 700 Kč
Cena: 553 Kč

 Ks

Zdroj aminokyselin BEEF AMINO , pocházející ze speciálně upraveného hovězího masa. Hovězí bílkovina svými aminokyselinami tvoří ve svém spektru jeden z nejlepších zdrojů pro člověka. Je ale doprovázena obsahem tuku, cholesterolu a purinových látek. BEEF AMINO však ani jednu z těchto látek neobsahuje, jsou odstraněny při výrobě. Z užitečných aminokyselin je třeba vyzdvihnout vysoký obsah prolinu a hydroxyprolinu, které tvoří součást kolagenu a tedy i chrupavek. Tím slučuje tento výrobek výhody zdroje aminokyselin s výhodami preparátů, uváděných na trh jako podpůrné prostředky při prevenci a léčbě poškození kloubního aparátu. Významný je také obsah alaninu, valinu a argininu. Výrobek je obohacen o vápník, hořčík v chelátovém komplexu, vitamín B6 a B12, chromium picolinate, dibencozide a kyselinu ferulovou. Všechny tyto přípravky zlepšují využití vybraných aminokyselin.

SLOŽENÍ BEEF AMINO : Aminokyseliny získané z hovězího proteinu ve farmaceutické kvalitě, vitamín B6, vitamín B12, magnesium stearate, pyridoxine HCL, chromium picolinate, dibencozide, kyselina ferulová, vápník, hořčík.

Každá tableta obsahuje:

Aspartic Acid...................22,2 mg     Threonine.....................39,0 mg Serine............................45,5 mg     Glutamic Acid...............166,7 mg Glycine...........................260,4 mg   Alanine.........................120,0 mg Valine.............................44,4 mg     Arginine........................102,3 mg Isoleucine........................28,5 mg    Leucine........................63,8 mg Tyrosine..........................17,5 mg    Phenylalanine.......... .....35,9 mg Lysine.............................57,0 mg    Hystidine......................19,5 mg Tryptophan.......................2,3 mg    Proline..........................141,0 mg Hydroxyproline................145,5 mg  Methionine.......................13,1 mg Cysteine...........................0,5 mg

Použítí: Vezměte 2 x denně 2 tablety na prázdný žaludek.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook