Mass Gainer Elite 3,5kg + Explosun 700g vyprodáno

Mass Gainer Elite 3,5kg + Explosun 700g vyprodáno

Výrobce: SunGold Nutrients

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Geniální kombinace pro svalový růst Mass Gainer Elite 3,5kg +Explosun 700g Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 2 190 Kč
Cena: 1 082 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Mass Gainer Elite 3,5kg je výborný sacharidový přípravek pro nárůst svalové hmoty s komplexem sacharidů pro rychlé a efektivní doplnění energie pro maximální výkony. 

NO přípravek Explosun je komplexní před-tréninková formule plná stimulantů a anabolitů, samozřejmě legálních s vysokým prokázaným účinkem pro svalový i silový rozvoj. EXPLOSUN obsahuje:  Kre-Alkalyn v kombinaci s Argininem Ethyl Ester Malate, aminokyselinami, vitamíny a dalšími prospěšnými složkami výrazně zvýší produkci NO, prokrvení, napumpování, a také nastartuje pálení tuků. 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook