Cyto Gainer 36% 2,7kg

Výrobce: Cytosport

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Sacharidový přípravek Cyto Gainer s vysokým obsahem proteinů 36% a přidaných látek jako kreatin pro maximální výkony, regeneraci a výstavbu svalové hmoty. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 390 Kč
Cena: 1 039 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Cyto Gainer je specializovaný výrobek patřící svým složením, kvalitou použitých surovin a technologií výroby k tzv. „sachariďákům nové generace“. Předností CytoGainer je nejen dostatečné množství komplexu uhlohydrátů spolu se širokým spektrem aminokyselin, peptidů a bílkovin až 36%, ale především i jejich biologická hodnota, technologie zpracování a původ surovin.

Specializovaný CytoGainer obsahuje pouze ultraionizovanou syrovátku - nejkvalitnější zdroj proteinu. Nízká hladina laktózy zabezpečuje dobrou vstřebatelnost i pro alergické jedince.
Svaly pro svůj růst a regeneraci potřebují dostatečné množství energie a to po co nejdelší dobu. Stálá hladina krevního cukru přispívá k lepší využitelnosti glykogenu a zabraňuje jeho ukládání v podobě podkožního tuku. To je zabezpečeno použitím surovin s malým glykemickým indexem.
Komplexnost výrobku Cyto Gainer je dovršena dostatečným množstvím biokatalyzátorů metabolismu (vitamínů). Minerály, které jsou nezbytné pro dobré fungování metabolismu, jsou zastoupeny v optimálním poměru a jejich množství odpovídá potřebám organismu.
Účinek kreatinu je znásoben v Cyto Gainer vysokou koncentrací L-Glutaminu. Tato aminokyselina zlepšuje vstřebatelnost kreatinu a tím i jeho účinnost. Zároveň je glutamin nejčastěji zastoupenou aminokyselinou ve svalovině a důležitá je i jeho detoxikační funkce při odbourávání amoniaku z organismu.

Složení Cyto Gainer:Maltodextrin, dextroza, CFM protein koncentrát, syrovatkový hydrolyzát, Vitamíny a minerály: A, C, D, E, thiamin, riboflavin, niacin, B6, B12, biotin, kys. listová, kys. pantotenová, vápník, železo, fosfor, jód, hořčík, zinek, měď, chrom a další.

Průměrné nutriční informace na 100g Cyto Gainer: 380 kCal, 36 g bílkovin, 50 g sacharidů, 4 g tuku.

Dávkování CytoGainer: je určen pro přípravu koktejlů - produkt má plnou chuť v případě, že při jeho přípravě postupujete následovně: pro maximální účinek berte 1 až 2 odměrky přípravku rozpuštěného ve vodě 2-1 hodinu před tréninkem a 2 odměrky do 30 minut po tréninku. Pro optimální výsledky je vhodné také užít 1 dávku před spaním (lze rozmíchat v nízkotučném mléce).

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook