BCAA Powder 500g Hi Tec Nutrition

BCAA Powder 500g Hi Tec NutritionBCAA Powder 500g Hi Tec Nutrition

Výrobce: Hitec nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Rychlá absorpce díky rozpustnosti prášku. Směs aminokyselin, která napomáhá tvorbě a regeneraci svalů u intenzivně trénujících sportovců. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 665 Kč
Cena: 589 Kč


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Příchuť: citrón
589 Kč  Ks
Příchuť: pomeranč
589 Kč  Ks
Příchuť: grepfruit
589 Kč  Ks
Příchuť: mango-meloun
589 Kč  Ks

BCAA POWDER je výrobek ve formě instantního prášku, který obsahuje rozvětvený řetězec esenciálních aminokyselin jako je L-leucin, L-isoleucin a L-valin a to v ideálním poměru 2:1:1. Tyto aminokyseliny se řadí mezi esenciální z toho důvodu, jelikož si je tělo neumí vytvořit samo a proto je potřeba je přijímat ze stravy v dostatečném množství.

Účinky BCAA POWDER: Větvené esenciální aminokyseliny jsou pro výstavbu svalstva bezpodmínečně nutné. Jsou okamžitě k dispozici svalovým buňkám pro výstavbové (anabolické) i proti-odbourávající (antikatabolické) procesy v těle. BCAA POWDER jsou základem pro syntézu bílkovin a proto silně zabraňují rozpadu svalové hmoty a efektivně napomáhají při její regeneraci.

PRO KOHO JE URČEN BCAA POWDER? BCAA POWDER je vynikající pro podporu přírůstků svalové hmoty, vytrvalostní výkon, odolnost proti únavě, regeneraci i spalování tuků. Bez nadsázky by se dalo říci, že jsou BCAA je základním pilířem sportovní výživy a absolutní nutností pro každého sportovce.

Revoluční technologie TST ® (TOTAL SOLUTION TECHNOLOGY) - Pro podporu posílení a urychlení proteosyntézy (syntézy bílkovin) a výstavby svalstva, byly použity speciálně připravené BCAA POWDER pomocí TST technologie (Total Solution Technology), založené na jejich rozpuštění v kyselině jablečné a re-krystalizaci. Tento způsob přípravy umožňuje rychlé a úplné rozpuštění aminokyselin ve vodě. Díky tomu BCAA pronikají do svalových buněk prakticky ihned a napomáhají tvořit novou svalovou hmotu. BCAA POWDER ve formě TST jsou absorbovány již do 10 minut po konzumaci a jsou transportovány do tkání. Větvené aminokyseliny jsou ideální doplněk výživy krátce před, během i po sportovním zatížení.

VÝROBA A LÁTKY: Všechny látky v BCAA POWDER jsou laboratorně testované na čistotu a zakázané látky. Výroba poté probíhá ve firmě s více než 25-ti letou tradicí s potravinovými doplňky a vlastní certifikát kvality GMP/HACCP, ISO 9001-2000.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Dvě odměrky (cca 13 g prášku) rozpusťte v 500 ml vody a důkladně zamíchejte. Používejte přímo před tréninkem, během tréninku, případně po něm. Nepoužívejte během jídla. Sportovci, kteří váží méně než 70 kg, mohou používat 10 g prášku, sportovcům s větší tělesnou hmotností se doporučuje dávku zvětšit.

SLOŽENÍ: L-leucin ( 38,5% ), L-isoleucin ( 19,2% ), L-valin ( 19,2%), regulátor kyselosti (kyselina jablečná, kyselina citrónová a citrát draselný), aroma, umělá sladidla: acesulfam-K a sukralóza, emulgátor: sojový lecitin, barviva: karmín (višňová příchuť), riboflavin (grapefruitová, citrónová a pomerančová příchuť), beta-karoten (mango-melounová příchuť), niacin (kyselina nikotinová), pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin.
Obsahuje zdroj fenylalaninu, nevhodné pro nemocné fenylketonurií.

 Výživové hodnoty
 Aminokyseliny 100g 13g
 L-Leucin 38,5g 5000mg
 L-Isoleucin 19,2g 2500mg
 L-Valin 19,2g 2500mg
   
 Vitamíny 100g 13g
 Vitamín B3
 12,3mg 1,6mg
 Vitamín B6
 1,1mg 0,14mg
 Vitamín B12
 1,9μg 0,25μg

 

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook