BCAA MAXIMAL 2:1:1 + Nitrix oxide 240cps

BCAA MAXIMAL 2:1:1 + Nitrix oxide 240cps

Výrobce: PROM-IN

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Kombinace aminokyselin BCAA s NO v kapslích BCAA MAXIMAL 2:1:1 + Nitrix oxide 240cps. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 480 Kč
Cena: 384 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


BCAA MAXIMAL 2:1:1 + Nitrix oxide Firma Promil přichází na trh se skvělou kombinací pro svalovou hmotu a kvalitní trénink: kombinací esenciální aminokyselin BCAA s Nitrix oxide (arginin–alfa-ketoglutarátem).

Nitrix Oxide je nazvaná tato forma argininu pro funkci tvořit oxid dusnatý NO, který má pro tělo příznivé účinky. Za jeho objevení byla udělena Nobelova cena za medicínu. Pro cvičence je pozitivum NO především rozšiřují cévy a zlepšuje se prokrvení pracujících svalů. Tím se k nim dostává mnohem více kyslíku a výživných látek – a samozřejmě větvených aminokyselin BCAA, které jsou u přípravku BCAA MAXIMAL 2:1:1 dodávány s Nitrix oxide. Větvené aminokyseliny BCAA chrání svalovou hmotu před devastací, podporují svalovou hmotu a regeneraci. Musí být externě dodány, protože se je organismus nedokáže vyrobit.

Protože dominantní postavení mezi větvenými aminokyselinami má leucin, jehož spotřeba je nejvyšší a přispívá nejvíce k urychlení nárůstu svalové hmoty, jeho množství v přípravku je oproti ostatním dvěma aminokyselinám dvojnásobné. Tedy optimální poměr leucin:izoleucin:valin je 2:1:1.

DÁVKOVÁNÍ BCAA MAXIMAL 2:1:1 + Nitrix oxide:

V tréninkové dny 5 kapslí zhruba 60-30 minut před tréninkem a dalších 5cps ihned po tréninku. V dny odpočinku tyto dvě dávky v průběhu dne.

Složení v 1cps BCAA MAXIMAL 2:1:1 + Nitrix oxide.

leucin: 200mg

izoleucin: 100mg

valin: 100mg

arginin alfa-ketoglutarát: 100mg

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook