BCAA max 250 kps.

BCAA max 250 kps.

Výrobce: ATP

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Komplex aminokyselin BCAA MAX 250cps. s glutaminem pro svalovou stavbu a regeneraci. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 539 Kč
Cena: 329 Kč

 Ks

Kvalitní komplex nejdůležitějších aminokyselin BCAA max ATP, které zatěžovaný organismus potřebuje ke zvýšení kvality a množství svalové hmoty, obnovení síly a urychlení regenerace. BCAA max – komplex esenciálních aminokyselin (L-leucin, L-isoleucin, L-valin) jsou přednostně zpracovány svalovými buňkami na energii, tím šetří svalovou hmotu. L-valin je energetický zdroj pro mozek. BCAA max stimulují uvolňování svalybudujícího hormonu insulinu. Antikatabolická neesenciální aminokyselina L-glutamín pomáhá při zátěžových situacích zkrátit potřebnou dobu regenerace organismu a zvýšit imunitu.

Doporučené dávkování BCAA max: užívejte 3 tobolky před a 3 tobolky po výkonu.

Energetická hodnota ve 100g 1720kJ / 412kcal

Denní dávka 6 tobolek BCAA max obsahuje
L-leucin 450mg
L-isoleucin 700mg
L-valin 400mg
L-glutamin 600mg

Složení BCAA max: zdroj aminokyselin BCAA (Beranino BC/K), L-glutamin, E 341 (ííí), protihrudkující látka, želatinová tobolka (tobolka modrobílá – barva E 132, E 171) (tobolka oranžovobílá – barva E 172, E 171)

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro fenylketonuriky – obsahuje zdroj fenylalanimu. Bez konzultace s odborníkem nepřekračujte doporučené denní dávkování

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

BCAA od Martin ze dne 10-08-2015 19:24

Dobrý den, koupil jsem tyto BCAA kapsle.. Ale mám problém s jejich polikáním. je možnost ty kapsle rozdělat,a vsypat do namíchaného nápoje kreatinu s džusem? Díky z odpověď. Příště koupím v jiné formě.

Ano, BCAA kapsle lze rozdělat a vysypat do nápoje.

za Sport Nutrition Vávra CZ
Mgr. Janka Pálešová (výživový poradce)

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook