BCAA max 100kps

BCAA max 100kps

Výrobce: ATP

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Komplex aminokyselin BCAA MAx s glutaminem pro svalovou stavbu a regeneraci. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 210 Kč
Cena: 203 Kč

 Ks

Kvalitní komplex nejdůležitějších aminokyselin, které zatěžovaný organismus potřebuje ke zvýšení kvality a množství svalové hmoty, obnovení síly a urychlení regenerace. BCAA – přírodní komplex esenciálních aminokyselin (L-leucin, L-isoleucin, L-valin) jsou přednostně zpracovány svalovými buňkami na energii, tím šetří svalovou hmotu. L-valin je energetický zdroj pro mozek. BCAA stimulují uvolňování svalybudujícího hormonu insulinu. Antikatabolická neesenciální aminokyselina L-glutamín pomáhá při zátěžových situacích zkrátit potřebnou dobu regenerace organismu a zvýšit imunitu.

Doporučené dávkování: užívejte 3 tobolky před a 3 tobolky po výkonu.

Energetická hodnota ve 100g1720kJ / 412kcal

Obsah potravních doplňků:
denní dávka 6 tobolek obsahuje
L-leucin 450mg
L-isoleucin 700mg
L-valin 400mg
L-glutamin 600mg
Složení: přírodní zdroj aminokyselin BCAA (Beranino BC/K), L-glutamin, E 341 (ííí), protihrudkující látka, želatinová tobolka (tobolka modrobílá – barva E 132, E 171) (tobolka oranžovobílá – barva E 172, E 171)

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro fenylketonuriky – obsahuje zdroj fenylalanimu. Bez konzultace s odborníkem nepřekračujte doporučené denní dávkování


 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook