BCAA Extreme pure 120kps.

BCAA Extreme pure120kps

Výrobce: Aminostar

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Základní doplněk pro přípravu sportovců jsou aminokyseliny, které obsahuje přípravek BCAA Extreme pure. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 399 Kč
Cena: 350 Kč

 Ks

BCAA Extreme Pure v poměru 4:1:1

BCAA Extreme Pure ve zvyšují svalovou syntézu proteinů, snižují katabolické procesy ve svalech a tím chrání svalovou hmotu.

BCAA Extreme Pure zvyšují svalovou syntézu proteinů, snižují katabolické procesy ve svalech a ve svalových buňkách mohou být využity k tvorbě energie. Tyto aminokyseliny BCAA Extreme Pure snižují potřebu svalů spalovat své vlastní proteiny a tím se podílejí na anabolizaci organizmu.

Složení BCAA Extreme Pure : L-leucin, L-isoleucin, L-valin, mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý, želatinová kapsle.

Doporučené dávkování BCAA Extreme Pure : 3 kapsle 30 min. před výkonem a 3 kapsle 30 min. po výkonu

Průměrné nutriční informace v 1 kapsli BCAA Extreme Pure :
Energetická hodnota 8.5 kJ


Aminokyseliny v 1 kapsli BCAA Extreme Pure :
L-Isoleucin 83.3 mg
L-Leucin 333.3 mg
L-Valin 83.3 mg


Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook