BCAA Core 350g Fitness Authority

BCAA Core 350g

Výrobce: Fitness Authority

Přečíst komentáře | Přidat komentář

FA BCAA Core® - vyvážená směs esenciálních aminokyselin s Citrulinem a Vitaminem B6 pro maximální účinnost a vstřebávání. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 690 Kč
Cena: 550 Kč


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Příchuť: pomerač
550 Kč  Ks
Příchuť: brusinka - jablko
550 Kč  Ks

FA BCAA Core® antikatabolická formule pro růst a ochranu svalové hmoty

Leucin, isoleucin a valin jsou tři esenciální BCAA aminokyseliny, které stojí za stavbou téměr 40% svalové hmoty. Jsou považované za nezbytné aminokyseliny, protože je lidské tělo není schopno vyprodukovat. Proto je důležité je doplňovat s potravou, a/nebo v podobě dietních suplementů. Množství studií prokázalo, že suplementace BCAA může zvyšovat výdrž a zlepšovat výkon při silovém tréninku. Jejich suplementace je doporučována v poměru 2:1:1, protože v takovém poměru se nacházejí i ve svalech.

FA Core BCAACore® obsahuje tři formy každé BCAA - volné formy alfakteoglutarátu, aminokyselinu ethyl ester, zároveň je obohacen o citrulín malát. BCAA ruznými způsoby násobí účinek působení inzulinu, čímž napomáhá syntéze bílkovin. Podpora tvorby inzulinu má za cíl regulovat hladinu cukru v krvi, aby ho mohly svalové buňky využít jako zdroj energie. Díky tomu svaly přijímají aminokyseliny.

Konzumace BCAA před tréninkem chrání svalovou hmotu před poškozením, protože jsou tyto aminokyseliny s rozvětveným řetězcem převedeny na glukózu a mohou být pro organismus použity jako alternativní zdroj energie. Vyšší obsah BCAA v metabolismu může během tréninku snížit produkci serotoninu v mozku, který navozuje pocit únavy a vyčerpání.

Během období zvýšené aktivity, když je tělo zbaven všech dalších zdrojů energie, je protein je použit jako "palivo", což vede k nežádoucí katabolismu a svalovou hmotu. Konzumace BCAA před tréninkem chrání svalovou bílkovinu z poruchy, protože je to aminokyselin s rozvětveným řetězcem, jsou převedeny na glukózu, a může být použit jako alternativní zdroj energie. Vysoká úroveň BCAA během cvičení může snížit produkci serotoninu v mozku, což vede k odložení a snížení únavy.

Chcete-li podpořit účinky vytrvalostního nebo intenzivního tréninku, zvýšit svalovou hmotu a sílu, FA BCAACore® je tou pravou volbou!

BCAA - leucin, isoleucin a valin - jsou tři důležité (tělo je samo nedokáže vyrobit) aminokyseliny s rozvětveným řetězcem. Jsou zodpovědné za 40% čisté svalové hmoty a jsou klíčovou součástí této tkáně. Dávkování leucinu, isoleucinu a valinu se obvykle doporučuje v poměru 2:1:1, protože v tomto poměru se aminokyseliny vyskytují ve svalech.

Aminokyseliny a BCAA jsou "anabolickým základem", potřebným pro budování svalstva pevného a tvrdého jako skála. Užívání aminokyselin, na rozdíl od komplexních proteinových doplňků, nevyžaduje zdlouhavý proces trávení. Po požití jsou aminokyseliny vstřebány do krevního oběhu skrze tenké střevo a postupují dále přímo do svalových buněk. Tím se zkracuje doba absorpce a snižuje energetický výdej na tento proces.

Hlavním účelem konzumace bílkovin a aminokyselin je jejich zásadní role v anabolických procesech: syntetizuje nové svalové bílkoviny a opravuje ty poškozené po intenzivním tréninku. Během období zvýšené aktivity, kdy jsou vyčerpány všechny vhodné energetické zdroje, začne organismus využívat protein jako "palivo", což vede k nežádoucímu katabolismu a svalovému úbytku. Konzumace BCAA před tréninkem chrání svalovou bílkovinu proti poškození, protože BCAA se přeměňují na glukózu a ta je využita jako alternativní zdroj energie. Zvýšené množství BCAA během cvičení snižuje produkci serotoninu v mozku, což vede k potlačení únavy a tedy prodloužení výkonu.

Doporučené dávkování Fa BCAA CORE:

  • 1 dávka je 8,5g (2 odměrky).
  • 1 dávku (8,5g) rozmíchejte v 200 ml vody.
  • Silový trénink: Užívejte 3 dávky denně. V tréninkových dnech berte po 1 dávce ráno, 30-45 minut před tréninkem a po tréninku. V netréninkový den berte po 1 dávce ráno před snídaní, odpoledne mezi jídly a před spaním.
  • Vytrvalostní trénink: V tréninkový den berte 1/2 dávky ráno, 1/2 dávky 30-45 minut před tréninkem a 1/2 dávky před spaním. V netréninkový den berte 1/2 dávky před snídaní a 1/2 dávky před spaním.

 

Složení FA BCAA Core®: Citrulin malát, L-leucin, leucin alfa ketoglutarát, leucin ethyl ester, L-isoleucin, isoleucin alfa ketoglutarát, isoleucin ethyl ester, L-valin, valin alfa ketoglutarát, valin ethyl ester, aroma, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), barva (tartrazin - může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí).

 

Nutriční hodnoty FA BCAA Core®:

..................................8,5 g (1 dávka - 2 odměrky)

Energetická hodnota...............127 kJ / 30 kcal

Bílkoviny.......................................7,5 g

Sacharidy.......................................0 g

Tuky..............................................0 g

Vitamin B6.....................................1 mg

L-Leucin.....................................1000 mg

L-Leucin AKG...............................1000 mg

L-Leucin ethyl ester......................1000 mg

L-Isoleucin...................................500 mg

L-Isoleucin AKG.............................500 mg

L-Isoleucin ethyl ester....................500 mg

L-Valin.........................................500 mg

L-Valin AKG...................................500 mg

L-Valin ethyl ester.........................500 mg

Citrulin malát................................1500 mg

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook