BCAA 6400, 375 tbl. SCITEC

BCAA 6400, 375 tbl. SCITEC

Výrobce: SCITEC Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

BCAA 6400 Nejdůležitější BCAA aminokyseliny pro podporu regenerace svalstva. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 850 Kč
Cena: 769 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


BCAA 6400 Scitec

Rozvětvené aminokyseliny BCAA 6400 Scitec (BCAA - Branch Chained Amino Acids) jsou esenciální a to z dvou důvodů: v přísném pojímaní proto, že je náš organizmus nedokáže vytvářet, v druhé řadě protože v případě stresu (např. po tréninku, nebo jako následek nedostatku živin) jsou tyto aminokyseliny spotřebované ve svalech jako první. Leucin je složkou BCAA. Podle nejnovějších vědeckých výzkumů právě leucin, je nejdůležitější aminokyselina, poněvadž přímo stimuluje bílkovinovou syntézu kosterních svalů. Vysoká hladina leucinu dává svalům anabolický signál. Leucin urychluje regeneraci a zabráňuje
katabolizmu svalových tkání (anti-katabolický efekt). Doplnění leucinu se ukázalo být užitečné i při velkém množství bílkovin, stejně jako v případě, kdy byl přidaný k proteinovému turmixu s rychlým vstřebáváním! Při intenzivním tréninku svalstvo dokáže zužitkovat BCAA 6400 Scitec aminokyseliny v procesech tvorby energie, tyto aminokyseliny mají tedy anabolický a anti katabolický charakter.

Složení BCAA 6400 Scitec
Jedna dávka: 5 tablet
Každá dávka obsahuje    DDD
L-leucin    2240 mg    †
L-izoleucin    1120 mg    †
L-valin    1120 mg    †
† Není stanovena doporučená denní dávka (DDD).

Dávkování: BCAA 6400 Scitec: 2x denně 1 dávku (5tab), nejlépe před a po tréninku.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook