BCAA 3:1:2 215g MusclePharm

BCAA 3:1:2 amino complex 215g

Výrobce: Muscle Pharm USA

Přečíst komentáře | Přidat komentář

BCAA 3:1:2 MP Velmi rychle vstřebatelná forma esenciálních větvených aminokyselin BCAA, praktická forma instantního nápoje s regeneračním poměrem 3:1:2 (L-leucin, L-isoleucin, L-valin). Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 689 Kč
Cena: 540 Kč

 Ks

BCAA 3:1:2 215g

Patentovaná, velmi rychle vstřebatená forma esenciálních větvených aminokyselin BCAA, praktická forma instantního nápoje s regeneračním poměrem 3:1:2 (L-leucin, L-isoleucin, L-valin). Každá dávka obsahuje 6g BCAA, balení obsahuje celkem 30 dávek!

BCAA jsou jedny z nejefektivnějších a nejdůležitějších doplňků sportovní výživy. Balení obsahuje 30 dávek rychle vstřebatelný komplex aminokyselin s větveným řetězcem, 100% farmaceuticky zpracováno, ideální na efektivní přísun BCAA před i po tréninku.

MusclePharm BCAA 3:1:2 jsou revoluční i svou formou – jedná se o instantní, tedy rozpustné, volné větvené aminokyseliny (free form), které můžete užívat i v průběhu cvičení, a to ve formě chutného nápoje. BCAA Instant si můžete připravit kdykoliv v průběhu dne, nápoj je hotový za několik vteřin. MusclePharm BCAA 3:1:2 jsou velmi praktické a vyhovují požadavkům i těch nejnáročnějších sportovců.

Při namáhavé fyzické práci dochází vždy ke zvýšené spotřebě BCAA. Bez dostatečného doplňování BCAA dochází ke zvýšenému katabolismu svalových bílkovin a tím pádem i ke zhoršené regeneraci, následnému úbytku svalové hmoty a poklesu fyzické výkonnosti především snížení síly.

Leucin, Isoleucin a Valin v patentovaném poměru 3:1:2

  • podpora růstu, zkvalitňování a udržování objemu svalové hmoty
  • vhodná podpora v programech na snižování tělesné hmotnosti
  • Ochranu svalové hmoty před devastací v průběhu snižování nadváhy
  • Ochranu svalové hmoty před poškozením namáhavým fyzickým výkonem
  • Oddálení nástupu pocitu únavy

 

Doporučené dávkování MusclePharm BCAA 3:1:2:rozmíchejte 1 dávku (2 odměrky) s 300-350ml studené vody. Pijte jednu dávku 1-3x denně, a to mezi jídly, 30-45 minut před tréninkem, a/nebo po tréninku. Doporučená dávka: 2 odměrky (7,16g)

Složení ve 2 odměrkách (7,16g):
L-Leucin ... 3.000mg
L-Valin ... 2.000mg,
L-Isoleucin ... 1.000mg
Ostatní složky: kyselina jablečná (regulátor kyselosti), přírodní a umělé příchutě, sukralóza (náhradní sladidlo), sojový lecitin (antioxidant, emulgátor), spirulina prášek (barvivo - u příchuti modrá malina), prášek ze šťávy z červené řepy (barvivo - u příchuti vodní meloun).
Nutriční hodnoty ve 100g BCAA 3:1:2:
Energetická hodnota ... 1428 kJ/ 336 Kcal,
bílkoviny ... 84g
sacharidy ... 0g
tuky ... 0g

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook