Nitro Gain 6800g

Nitro Gain 6800gNitro Gain 6800gNitro Gain 6800g

Výrobce: BioTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Extra Gainer NITRO GAIN s obsahem anabolizačních příměsí rostlinných extraktů s prokázaným účinkem na podporu růstu svalové hmoty a rozvoj silových schopností. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 2 150 Kč
Cena: 1 799 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Perfektně nutričně vyvážený objemový přípravek Nitro Gain s obohaceným obsahem o extra výživné látky. Přirozeně zvyšuje hladinu testosteronu a růstového hormonu. Nitro Gain je jedinečný Gainer s uhlohydrátovým matrixem pro stabilní zabezpečení potřebné energie pro náročný trénink a budování kvalitní svalové hmoty.Vysoký, 20%-ní podíl bílkovin a navíc přidaných štěpených aminokyselin posouvají Nitro Gain do popředí přípravků určených pro dynamický nárůst svalstva. Nitro Gain je také bohatý na antioxidanty, vitamíny a minerální látky, co podporuje účinnost produktu a dokonalé vstřebávání výživných látek.

Nitro Gain doporučuje výrobce pro začínající i pokročilé bodybuildery, kteří chtějí především účinně zvyšovat tělesné objemy, ale je pro ně důležitá hlavně čistá kvalita svalové hmoty.

Dávkování Nitro Gain: 2-3 (100-150g) odměrky rozmíchat do 200-400ml vody případně nízkotučného mléka. Užívat 2-3x denně nejlépe dopoledne, ihned po tréninku a na noc.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook