ATP HMB & Glutamine 100 cps

ATP HMB & Glutamine 100 cps

Výrobce: ATP

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Výhodná kombinace látek pro svalovou hmotu ATP HMB & Glutamin. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 299 Kč
Cena: 239 Kč

 Ks

Tento doplněk stravy je výbornou kombinací HMB-Hydroxymethylbutyrátu, který je metabolitem větvené aminokyseliny Leucinu a pro organismus nezbytné aminokyseliny L-Glutamin, která je neesenciální biogenní aminokyselinou a má důležitou úlohu při detoxikaci amoniaku a udržování dusíkové rovnováhy v organismu.


Složení ATP HMB & Glutamine:

v 1 tobolce  /   v dávce 2 tobolky
L-Glutamin     200 mg*  /   400 mg*
HMB Ca     200 mg* /    400 mg*

*Doporučená denní dávka není stanovena

Složení ATP HMB & Glutamine:
L-Glutamin, HMB (Beta-Hydroxyl Beta-Metylbutyrát vápenatý), transparentní želatinová tobolka, látky protispékavé: Fosforečnan vápenatý E341, Stearan hořečnatý E470b.

Doporučené dávkování ATP HMB & Glutamine: 2 tobolky ráno a 2 tobolky večer. Maximální denní dávka 8 tobolek. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook