ATP Green Tea - zelený čaj extrakt 100 kapslí

ATP Green Tea - zelený čaj extrakt 100 kapslí

Výrobce: ATP

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Oblíbený pomocník bdělosti a aktivity, antioxidant ATP Green Tea - zelený čaj extrakt. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 249 Kč
Cena: 189 Kč

 Ks

Green Tea - zelený čaj extrakt 100 kapslí výrobce ATP Nutrition

Suplement obsahující extrakt ze zeleného čaje v kombinaci s vitamínem C má výraznou antioxidační vlastnost. Napomáhá chránit organismus před působením negativních volných radikálů, což příznivě ovlivňuje činnost imunitního systému. V kombinaci s úpravou denního stravování a pravidelnou fyzickou aktivitou přispívá ke spalování tuků, pomáhá udržovat a kontrolovat tělesnou hmotnost organismu.

Doporučené dávkování ATP Green Tea - zelený čaj extrakt: 3 tobolky denně, vhodné rozložit užívání v průběhu dne (ráno, v poledne, odpoledne) a zapijte dostatečným množstvím vody.


Nutriční informace ATP Green Tea - zelený čaj extrakt:

Obsah složek:

v 1 tobolce

v dávce 3 tobolky

Green Tea extrakt

400 mg

1 200 mg

z toho polyfenoly

200 mg

600 mg

z toho katechiny

100 mg

300 mg

z toho EGCG**

60 mg

180 mg

Vitamin C

40 mg

120 mg


**EGCG – epigallokatechin gallát

Složení: Green Tea extrakt – standardizovaný extrakt zeleného čaje, kyselina askorbová – vitamin C, transparentní želatinová tobolka, látky protispékavé: Fosforečnan vápenatý E341, Stearan hořečnatý E470b.

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook