ATP Creatine monohydrate micro 500g

ATP Creatine monohydrate micro 500g

Výrobce: ATP

Přečíst komentáře | Přidat komentář

ATP Creatine monohydrate micro 500g v sáčkovém balení pro zvýšení fyzické výkonnosti při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 490 Kč
Cena: 249 Kč

 Ks

ATP nutrition - Creatine monohydrate 555g

Z Kreatinu se v těle tvoří jedna z energeticky nejdůležitějších látek - adenosintrifosfát (ATP), který je přímým zdrojem energie pro jakoukoliv tělesnou buňku

Je nezbytný pro kontrakci příčně pruhovaných svalů. Z tohoto důvodu je vhodný jak pro sportovce, tak pro osoby, které se ocitly v energetické krizi. Kreatin je látka, která se přirozeně tvoří v organismu. Je tudíž naprosto bez vedlejších účinků a je vhodný pro užití v jakékoliv situaci, kdy nastal akutní nedostatek energie nebo je požadavek supermaximálního výkonu či nárůstu svalové hmoty.

Složení:

100% Kreatin monohydrát


Doporučené dávkování:
rozmíchejte 1 čajovou lžíčku cca 5g ve 200-250 ml vody nebo ovocné šťávy, užívejte maximálně 4 dávky 5g za den. Nepřekračujte maximální doporučené dávkování.

Nesportovec - 5g denně

Kondiční sportovec - 2 x 5g denně

Vrcholový sportovec - 3 x 5g denně

 Nutriční hodnoty: 5g
Energetická hodnota
75,6KJ/18kcal

 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook