ATP 100 % Micelar Casein night protein 1000 g

ATP 100 % Micelar Casein 1000 g

Výrobce: ATP

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Kvalitní zdroj „pomalých“ bílkovin ATP 100 % Micelar Casein z čistého 100% kaseinu pro ochranu a budování svalové hmoty. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 790 Kč
Cena: 515 Kč


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Příchuť: vanilka
515 Kč  Ks
Příchuť: čoko
515 Kč  Ks
100 % Micelar Casein je postupně vstřebatelný protein a je silně antikatabolický. Jako zdroj vysoce hodnotných bílkovin přispívá k udržení a růstu aktivní svalové hmoty. Díky delšímu trávení účinně pomáhá snižovat katabolismus a poskytuje dostatečný přísun aminokyselin do svalů po celou dobu spánku. Pokud jste si do dnešního dne nebyli jisti, jak nejefektivněji zužitkovat náročný trénink, který jste právě podstoupili a chcete tělu dopřát to nejlepší, věnujte zvýšenou pozornost suplementům, které jsou tvořeny právě micelárním kaseinem.
Ideální noční protein - obsahuje pouze micelární kasein!

Nutriční informace ATP 100 % Micelar Casein:
Obsah složek:                               ve 100g                            v 1 dávce / 33g
Energetická hodnota:              1 589 kJ / 374 kcal                     556 kJ / 131 kcal
Bílkoviny                                           76 g                                         25 g
Sacharidy                                          13 g                                        3.9 g
Tuky                                                1.8 g                                        0.6 g

Složení ATP 100 % Micelar Casein: Micelární kasein, přírodní a přírodně identické aroma, příchuť banán a vanilka obsahuje Kurkumin extrakt prášek, příchuť čokoláda obsahuje kakaový prášek,  příchuť jahoda obsahuje prášek červené řepy, xanthanová guma, náhradní sladidla: sukralóza, Acesulfam K.

Doporučené dávkování ATP 100 % Micelar Casein:  rozmíchejte 33 g Micellar Caseinu v 250 ml vody nebo odtučněného mléka - užívejte ideálně před spaním nebo mezi jídly.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook