Armor-V, 180 caps spektrum vitaminů a minerálů

Armor-V, 180 caps, Armor-V, 180 caps,

Výrobce: Muscle Pharm USA

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Armor-V™ vydatná směs organických látek, bylinek a dalších přírodních složek, formule nabitá čistými deriváty z ovoce a zeleniny, bohatá na antioxidanty a optimizátory imunitního systému. Skvělý společník pro náročný trénink, kvalitní sportovní výkon, r Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 750 Kč
Cena: 690 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Armor-v™
sestaven za použití surovin z 26 čerstvých, syrových druhů ovoce a zeleniny
úplné spektrum vitaminů a minerálů
bohatý zdroj antioxidantů a látek na posílení imunity
detoxifikuje organismus, vyrovnává pH
směs esenciálních mastných kyselin

Pečlivě propracovaná formule Armor-V™ klade důraz na každodenní komplexní pokrytí zvýšených nároků tvrdě trénujícího sportovce, je sestavena tak, aby položila pevný základ vašemu specifickému
nutričnímu programu a suplementaci.

Armor-V™ vydatná směs organických látek, bylinek a dalších přírodních složek, formule nabitá čistými deriváty z ovoce a zeleniny, bohatá na antioxidanty a optimizátory imunitního systému.
Skvělý společník pro náročný trénink, kvalitní sportovní výkon, rychlou regeneraci a soustavné zlepšování výkonnosti. Armor-V™ je opravdový vitamin pro sportovce!

Armor-V™ - ADVANCED MULTI-NUTRIENT COMPLEX:

V-F POWER MATRIX™
čerstvé, syrové ovoce a zelenina tvoří naprostý základ čisté, přirozené výživy. Armor-V™ obsahuje směs 26 koncentrátů ovoce a zeleniny, 2700mg skutečné síly z potravin v přírodním stavu. V-F Power Matrix™ je nabitý fytonutrienty, které nebývají součástí běžných multivitaminových přípravků (fytonutrient je rostlinná látka obsahující sloučeniny napomáhající boji proti nemocem). Obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, vitaminy, minerály, enzymy, polyfenoly, karotenoidy a další zdraví prospěšné a výkonnost posilující sloučeniny.

ANTI-OXIDANT / IMMUNE-SUPPORT MATRIX™
silná a účinná ochrana imunity a udržování správného pH, formule obsahuje dimethylglycine,
trans-resveratrol, astaxanthin, lycopene a lutein - super antioxidanty známé svými blahodárnými účinky na posílení imunitního systému a podporu klíčových funkcí buněk. Další pozitivní účinky zahrnují podporu srdce a krevního oběhu, zraku a hormonální rovnováhy v těle.

SYSTEM MAINTENANCE & DETOXIFYING MATRIX
námaha při pravidelném, intenzivním tréninku, toxiny v našem okolí, stres a mentální vyčerpání, biochemické procesy v našem těle - to vše způsobuje nadměrnou produkci buněčného odpadu, který se v organismu hromadí a narušuje, oslabuje a poškozuje důležité buněčné procesy.
Armor-V™ obsahuje specifická činidla, jejichž úkolem je odstraňovat volné radikály, detoxifikovat organismus, podporovat funkci jater a pročišťovat životně důležité orgány v těle. Klíčové složky
Armor-V™ rovněž zmírňují dopady negativních vlivů okolí na organismus, udržují správnou hladinu kortisolu a mají blahodárné účinky pro celkové zdraví buněk.

EFA MATRIX
esenciální mastné kyseliny, tzv. dobré tuky, tvoří specifickou součást tukových molekul, tělo si je nedokáže samo vyrobit a proto musí být přijímany v potravě. Plní v našem těle několik významných biologických funkcí. Hrají nepostradatelnou roli v oběhové, endokrynní i nervové soustavě. Jsou nesmírně důležité pro zdraví srdce, tvorbu hormonů, celistvost buněčné membrány a metabolismus tuků. Přispívají též k ochraně a posílení pohlavního, nervového a imunitního systému.
Armor-V™ obsahuje kompletní spektrum esenciálních mastných kyselin "omega 3-6-9".


Doporučené dávkování Armor-V: 1 dávka (= 6 kapsle) denně


BEZKONKURENČNÍ, IMPOZANTNÍ SLOŽENÍ
FORMULE SCHVÁLENÁ PRO PRODEJ V EU

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook