Arašídové máslo 900g Peanut butter Fitness Authority

 Arašídové máslo 900g Arašídové máslo 900g

Výrobce: Fitness Authority

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Arašídové máslo Peanut butter je přírodní produkt s vysokým obsahem bílkovin, vlákniny a nenasycených tuků - zejména ty mononenasycené. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 450 Kč
Cena: 259 Kč


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Příchuť: Smooth
259 Kč  Ks
Příchuť: crunchy
259 Kč  Ks

FA Nutrition So Good Peanut butter je arašídové máslo z pražených arašídů lisovaných do homogenní směsi s kousky ( crunchy ) nebo zcela hladký bez kousků ( Smooth ).

FA Nutrition So Good Peanut butte.

  • Žádné přidané látky
  • bez palmového oleje
  • bez přídavku cukru
  • žádná přidaná sůl
  • žádné umělá sladidla
  • 100% arašídy

 Arašídové máslo / burákové je přírodní produkt s vysokým obsahem bílkovin, vlákniny a nenasycených tuků - zejména ty mononenasycené. Mono a polynenasycené tuky jsou ke stravě velmi důležité, protože nahrazení nasycených znamená jejich ekvivalent k více normální hladiny cholesterolu v krvi. Na druhé straně vysoké množství bílkovin v So Good! Arašidové máslo přispívá k rychlému nárůstu svalové hmoty a udržování kostí v těle.

FA Nutrition So Good Peanut butter : Arašídové máslo je ideální volbou pro všechny diety. Ti, kteří se připravují přibrat můžou přidat So Good! Arašidové máslo přispívá ke zvýšení kalorického příjmu. Ti, kteří chtějí větší výkon a vytrvalost si můžou vybrat arašídové máslo, protože přispívá k energii. Arašídové máslo je vhodné pro všechny, kteří hledají dostatečnou výživu a pro sytost chuti k jídlu.

Arašídové máslo neobsahuje přidané složky jako jiné produkty na trhu a je zcela přirozené. 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook