Antioxidant strong 60cps.

Antioxidant strong 60cps

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Výživový doplněk Antioxidant strong s obsahem vitamínů, minerálů a koenzymu Q10 Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 290 Kč
Cena: 271 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Kapsle Antioxidant strong, které v sobě kombinují vitamíny, minerální prvky a koenzym Q10 – jsou trojí ochranou organismu. Ochranný systém Antioxidant strong proti nadměrné tvorbě volných radikálů - zvyšuje odolnost organismu vůči nepříznivým vnějším vlivům, jakými jsou stresové faktory či následky UV záření a zároveň pozitivně ovlivňuje obranyschopnost organismu. Jedná se o doplněk stravy pro předcházení kardiovaskulárních chorob.

Ochranný systém Antioxidant strong proti nadměrné tvorbě volných radikálů.

Antioxidant strong kombinace vitaminů, minerálních prvků a koenzymu Q10 – trojí ochrana organismu zvyšuje odolnost organismu vůči nepříznivým vnějším vlivům, stresovým faktorům,  následky UV záření pozitivně ovlivňuje obranyschopnost organismu doplněk stravy pro předcházení kardiovaskulárních chorob

Charakteristika účinných látek Antioxidant strong:
Vitamin C, vitamin E,  b-karoten (provitamin A) ve vzájemné kombinaci působí jako výrazný antioxidant (antioxidant: látka bránící vzniku a účinku volných radikálů).
Zinek – zlepšuje vstřebatelnost vitaminu A, podporuje regeneraci buněk, zvyšuje účinnost inzulínu a tím pozitivně působí na hladinu cukru a tuku v krvi.
Selen – vzájemná kombinace selenu a vitaminu E zesiluje účinek obou látek. Selen je součástí enzymů, které zabraňují radikálovému poškození buňky.
Koenzym Q10 – tělu vlastní látka s výraznou antioxidační aktivitou, pozitivně ovlivňuje obranyschopnost organismu. Tato kombinace účinných látek je doporučována všem jedincům jako prevence před vlivem a zmírněním dopadu účinků volných radikálů.

Doporučené dávkování Antioxidant strong:
pro osoby zatížené nepříznivými faktory (stres, únava, nemoc): 2 kapsle denně mezi jídly
pro prevenci: 1 kapsli denně mezi jídly
nepřekračujte doporučenou denní dávku - 2 kapsle
Použítí:
dle doporučeného dávkování kapsli polkněte a zapijte dostatečným množstvím vody
nejsou vhodné mléčné a alkoholické nápoje
kapsli nevysypávejte a nekousejte
po otevření skladujte při teplotě 10-25 °C a spotřebujte do 2 měsíců

Nenahrazuje pestrou stravu. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte

v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook