Vitamin B- complex 75 Complete 60kps.

Vitamin B- complex 75 Complete 60kps. doprodáno!

Výrobce: BioTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Doplněk vitamínů B komplexu. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 280 Kč
Cena: 248 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Vitamin B-Complex 75 Complete
Doplněk výživy antioxidanty léčivé rostliny

Vitamin B-Complex 75 obsahuje kromě osmi  esenciálních vitamínů B i další vitamíny, minerální látky, antioxidanty a výtažky z léčivých rostlin.
Vitamíny B jsou velmi důležité při odbourávání  uhlohydrátů a zásobování organismu energií. Vitamín B1 hraje důležitou roli v pokrytí energetické potřeby organismu, podporuje nervové a svalové funkce. Vitamín B2 hraje důležitou roli v tvorbě energie, odbouráváni tuků, uhlohydrátů a bílkovin. Niacin udržuje hladinu lipidů v krvi. Vitamín B6 udržuje normální hladinu homocysteinu. Kyselina listová hraje roli v udržování normální hladiny homocysteinu, podporuje správnou funkci srdce a cévního systému. Přiměřený přísun kyseliny listové u těhotných žen snižuje riziko poškození mozku a páteř plodu. Vitamín B12 hraje  roli v procesech tvorby energie organismu a vzniku červených krvinek. Biotin působí jako koenzym v procesech látkové výměny. Hraje roli v odbourávání mastných kyselin, a je důležitou výživou pro zdravý růst nehtů a vlasů.
Obsahuje důležité minerální látky, stopové prvky jako např. železo, a také složky léčivých rostlin jako guarana, ginseng (ženšen) a pyl.

60 tablet
Dávkování: jako doplněk výživy užívejte 2 tablety denně.

Ostatní složky: mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová, stearát hořečnatý.

Neobsahuje cukr, škrob, umělá barviva, umělá sladidla, konzervační látky, sodík, pšenici, gluten, kukuřici, mléčné produkty, kvasnice.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook