Anabolic Trigger 1,8kg Výprodáno

Výrobce: nutrabolics

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Novinka Anabolic Trigger = anabolický spouštěč znamená dostatek energie a síly pro Váš trénink. Prostě vše, aby vaše svaly nepřešli do katabolizmu, ale pěkně rostli. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 490 Kč
Cena: 727 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


 Výprodej EXP 9/2010

 

Specializovaná skupina odborníků Nutrabolics vytvořila převratný přípravek Anabolic Trigger:  Speciální předtréninkový produkt Anabolic Trigger bohatý na energii a speciální složení proteinů i stimulantů, který zabezpečí dostatek všech látek potřebných k zvládnutí těžkého tréninku.

Není pochyb o tom, že atleti, kteří chtějí dosahovat ty nejlepší výsledky, nesmí zapomínat na kvalitní předtréninkové jídlo!!!

 

Patentovaný komplex sacharidů v Anabolic Trigger Insulinotropic Carbohydrate Martix“ s rychlým i postupným vstřebáváním zabezpečí dostatek energie pro pracující svaly.

Vasodilatační komplex „Hemo-Flow Matrix“ z rostlinných extraktů nastartuje zvýšení průtoku krve ve svalech, co podpoří rychlé využití a vstřebávání všech stavebních látek ve svalové tkáni.

Další neodmyslitelnou složkou Anabolic Trigger je aminokyselinová nasycovací formule „Anabolic Amino Matrix“, která je schopna nakrmit hladové svaly kvalitními proteiny. Tato formule je unikátní kombinací širokého spektra proteinů (získané z pohanky, hovězího dobytka, kolostrum extrakt, hydrolyzát kaseinu, mikrofiltrovaný syrovátkový koncentrát), které tvoří specifický obsah aminokyselin tohoto přípravku.

 

Dávkování Anabolic Trigger: 2- 3 odměrky (52-77g) rozmíchat ve 2 dcl studené vody (nebo džusu) a vypít 45-30min před tréninkem.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook