BCAA + L-glutamin + Vitamin B6 / Liquid 500ml / vyprodáno

BCAA + L-glutamin + Vitamin B6  / Liquid 500ml / vyprodáno

Výrobce: Protamin

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Vyzkoušejte kvalitu za rozumnou cenu, kterou firma Protamin nabízí : tekuté BCAA liquid o koncentraci 35 000mg na 500ml s glutaminem i vitamíny, co ocení každý sportovec. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 230 Kč
Cena: 208 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


BCAA liquid větvené esenciální aminokyseliny (L-leucin, L-valin, L-isoleucin) obohacené o L-glutamin a Vitamin B6 (Pyridoxin), které účinně působí v této kombinaci. 

BCAA – substrát chrání svalstvo proti katabolickým stavům, které mohou být vyvolané extrémní zátěží, deficitní dietou na proteiny, onemocněním či pooperačním stavem. BCAA jsou opravdu cenné pro sportovce, neboť podporují i energetickou výbavu jednotlivce, zvyšují vytrvalost a napomáhají v hojení a regeneraci svalové tkáně.

L-glutamin patří do skupiny aminokyselin, které významně zvyšují přirozenou hladinu hormonů (růstového hormonu (HGH) v krvi), podporuje imunitní systém a ovlivňuje anabolické (růstové) procesy ve svalech, urychluje a prohlubuje se regeneraci. Koncentrace glutaminu se během sportovního výkonu snižuje a proto je jeho suplementace více než žádoucí.
Vitamín B6(Pyridoxin) je důležitým prvkem při metabolizmu aminokyselin.

Aktivní látky na 100ml výrobku BCAA liquid:
L-Valin 4000 mg
L-Leucin 1000 mg
L-Isoleucin 1000 mg
L-Glutamin 1000 mg
Pyridoxin (vitamin B6) 10 mg = 500% DDD- Doporučené denní dávky

Složení výrobku BCAA liquid:
Invertní sirup 70%, L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, L-Glutamin, konzervant kyselina sorbová, benzoan sodný, regulátor kyselosti kyselina citronová, přírodní a přírodně-identické aroma, pyridoxin HCl, aspartam, acesulfam K

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook