EGG 100 Albumin Extrifit 1000g sáček

EGG 100 Albumin Extrifit 1000g sáček

Výrobce: Extrifit

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Sušený vaječný bílek EGG 100 je jeden z nejzákladnějších zdrojů bílkovin s vysokou biologickou hodnotou. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 705 Kč
Cena: 564 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Nově baleno v sáčku 1kg

Sušený vaječný bílek EGG 100 obsahuje vysoký podíl bílkovin (82%) typu globulinů, glykoproteinů a fosfoproteinů s vysokou biologickou hodnotou ve vyváženém optimálním poměru. Hydrolyzovaný vaječný EGG albumin je ideálním zdrojem všech esenciálních i neesenciálních aminokyselin v optimálním poměru, který zajišťuje jejich dokonalé využití při tvorbě svalové hmoty.

Výrobek EGG 100 je určen jako obohacení stravy o kvalitní bílkoviny, budování a nárůst svalové hmoty, regeneraci a ochranu svalů. Vaječný protein EGG 100 je pomaleji stravitelným typem živočišné bílkoviny a jeho použití je proto vhodné také před spánkem. EGG 100 neobsahuje žádný tuk, ani sacharidy. Vhodná i pro osoby s laktózovou intolerancí.

Složení EGG 100: sušený argentinský vaječný bílek (egg albumin)

Doporučené dávkování EGG 100: v závislosti na tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravy doporučujeme rozložit denní dávku do 2 – 3 porcí. Plnou odměrku EGG 100 (29 g) rozmixujte ve 200 ml mléka nebo vody, vhodné je použití do tvarohů, jogurtů, ovesných vloček, palačinkového těsta apod.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook