Aminostar Anabolic Booster XXL 148 tablet

Anabolic Booster XXL 148cps

Výrobce: Aminostar

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Anabolický před-tréninkový stimulant Anabolic Booster pro extra nárůst síly a svalové hmoty. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 008 Kč
Cena: 750 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Osvědčený Anabolic Booster od Aminostar nyní jako XXL.

Obsahuje: Tribulus terrestris – koncentrovaný extrakt s velkým podílem přírodních steroidních saponinů, který zvyšuje a stimuluje úroveň testosteronu v těle. Ten pak přírodní cestou zvyšuje úroveň Thyroid Gland hormonu, což způsobuje rychlejší nárůst svalů a zvyšuje fyzickou a psychickou výkonnost.

Acetyl L-carnitin – narušuje vazby mastných kyselin, čímž přispává ke spalování tuků, má pozitivní vliv na mozkovou činnost
Arginin alfa keto-glutarát – zdroj Oxidu dusnatého, zlepšuje přenos kyslíku, zvyšuje svalovou hmotu a sílu, napomáhá regeneraci, Zlepšuje prokrvení svalstva, čímž také pomáhá bojovat proti úrazům svalového typu.

ZMA® (Citran a oxid hořečnatý, Monomethionin a aspartát zinečnatý, pyridoxin HCl )- je patentovaná, laboratorně testovaná speciální směs hořčíku a zinku, která u trénujících přirozeně zvyšuje hladinu testosteronu a růstového faktoru IGF-1. Zinek i hořčík jsou ve formě, ve kterých je organismus nejlépe využije pro transport do místa spotřeby. Pro zvýšení jejich absorpce je přidán vitamín B6

L-Ornithin - Tato aminokyselina podporuje produkci růstového hormonu, stimuluje růst svalové hmoty a urychluje celkovou regeneraci. Je nezbytná pro správné fungování imunity a jaterní funkce.

Anabolic Booster XXL je klienty prověřený Anabolic Booster v ještě větších kapslích.

Skvělý poměr účinných látek, vedoucí k maximální anabolizaci.Použití ve všech sportech, ve kterých je cílem nárůst svalové hmoty, síly a vytrvalosti – kulturistika, fitness, bojové sporty, atletika, silový trojboj, kanoistika, plavání apod.

Vitamíny a minerály v 1 kapsli Anabolic Booster XXL 148cps:
Vitamín B6 - pyridoxin    1 mg
Hořčík    43.5 mg
Zinek    2.88 mg
Aminokyseliny v 1 kapsli:
L-Ornithin    133 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
ALC - Acetyl L-Karnitin    268 mg
L-Arginin AKG    268 mg
Tribulus Terrestris     268 mg


Dávkovánín Anabolic Booster XXL:
Základní denní dávka je 4 kapsle Anabolic Booster XXL před spaním.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook