Anabolic Beef Monster 90% Protein 1kg

Anabolic Beef Monster 90% Protein 1kgAnabolic Beef Monster 90% Protein 1kg

Výrobce: Amix

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Nekompromisní příliv lehce stravitelné hovězí bílkoviny Beef Monster 90% Protein. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 837 Kč
Cena: 712 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Příchuť: čokoláda
712 Kč  Ks
Příchuť: jahoda-banan
712 Kč  Ks
Příchuť: forest fruit
712 Kč  Ks
Příchuť: vanilka-limetka
712 Kč  Ks

Hovězí protein s lehkou stavitelností bez tuků a sacharidů je nyní skutečností Beef Monster 90% Protein AMIX. Tento produkt Beef Monster Protein z 90% tvoří enzymaticky hydrolyzovaná (předtrávená) hovězí bílkovina, která je jedním z nejkvalitnějších zdrojů proteinů na trhu. Enzymatickou hydrolýzou se výrazně zkracuje čas potřebný pro natrávení bílkoviny, a její úkol je tak plněn takřka bez jakéhokoliv časového prodlení.

Hovězí bílkovina patří mezi ty nejkvalitnější zdroje proteinů, jaké si jen dokážeme představit. Ještě kvalitnější však tato bílkovina je, je-li enzymaticky hydrolyzovaná, čili předtrávená, neboť hydrolýzou se velmi zkracuje čas potřebný pro natrávení bílkoviny a její úkol je tak plněn takřka bez jakéhokoliv časového prodlení. Takovéto bílkoviny je v produktu Beef Monster 90%.

Co se ale stane, přidáme-li kreatin monohydrát, Nitro Shot Comlex a PhospoMatrix? Naprostý potréninkový nářez! Kreatin Vaše svaly nafoukne k prasknutí, zajistí rychlejší regeneraci, zvýší Vaší explosivní sílu a ještě Vám dopomůže k nárůstu svalové hmoty. Nitro Shot Complex Vám ukáže i takové žíly, o kterých jste doposud ani netušili, neboť zvýší krevní řečiště. Tento efekt je nezbytný pro zrychlení dodávek potřebných živin rovnou do svalových buněk. PhospoMatrix zajišťuje dodávku nezbytných minerálních látek, které jsou pro sportem zatížené tělo velmi důležité.

Beef Monster 90% Protein
•    Téměř okamžitá dodávka všech nezbytných aminokyselin
•     Vynikající nutriční hodnoty
•    Dokonalá rozpustnost
•    Zanedbatelné množství tuků a sacharidů
•     Minimální vynaložená energie potřebná pro trávení
•     Vysoký obsah důležitých minerálů

Doporučené dávkování Beef Monster 90% Protein: Rozmíchejte 1-2 odměrky AmixTM Monster Beef Protein v 250-350 ml studené vody nebo nízkotučném mléce.

Složení ve 100g Beef Monster 90% Protein: hydrolyzovaný hovězí proteinový isolát, kreatin monohydrát 7600 mg, kakaový prášek (jen u příchutě čokoláda), L-Arginine base 1000mg, di-Calcium Phosphate, Arginine Alpha Ketoglutarate 600mg, zahušťovadla: xantanová a guarová guma, aroma, L-Citruline malate 450mg, di-Potassium Phosphate, di-Sodium Phosphate, Beta-Alanine (CarnoSyn®) 300mg, emulgátor: sójový lecitin, barvivo (u příchutě jahoda-banán - extrakt z červené řepy), sladidla: sukralosa (Splenda®) a acesulfam K
Vápník 138 mg (17,25% DDD*), Fosfor 241,5 mg (30% DDD*), Sodík 48 mg, Draslík 85,5 mg              *DDD - Doporučená denní dávka

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g Beef Monster 90% Protein:
Energetická hodnota      373 kcal / 1584 kJ
Bílkoviny                      90g
Sacharidy                     <1g
Tuky                            <1g

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook