Amix Glutamine + BCAA 360 kapslí

Amix Glutamine + BCAA 360 kapslí

Výrobce: Amix

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Základní kombinace esenciálních aminokyselin s Glutaminem produkt Amix Glutamine + BCAA, pro maximalizaci podpory regenerace a ochrany svalové hmoty, vhodné pro všechny druhy sportovních aktivit. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 599 Kč
Cena: 499 Kč

 Ks

Amix Glutamine + BCAA 360 kapslí je produkt s obsahem větvených aminokyselin BCAA v poměru 2:1:1 v kombinaci s aminokyselinou L-Glutamín.
L-Glutamín je aminokyselina, která se v lidském těle vyskytuje v největším množství. Představuje 60% všech aminokyselin v kosterním svalstvu a cca 20% celkových cirkulujících aminokyselin. Aminokyseliny BCAA (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) tvoří cca 33% celkových svalových bílkovin.
Aminokyseliny jsou stavebními kameny bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty.
Doporučené dávkování Amix Glutamine + BCAA: Vezměte 6 kapslí denně cca. 30-60 minut před fyzickou aktivitou. Zapijte dostatečným množstvím vody.
Dávka Amix Glutamine + BCAA: 6 kapslí
obsah:          
BCAA 2:1:1    1500 mg        
- L-leucin    750 mg        
- L-isoleucin    375 mg        
- L-valin    375 mg        
Mikronizovaný l-glutamin    1500 mg

Složení Amix Glutamine + BCAA: mikronizovaný L-Glutamín 1500 mg, L-Leucin 750 mg, želatinová kapsle (vyrobena z čisté želatiny, vody a barviva: oxidu titaničitého), L-Isoleucin 375 mg, L-Valin 375 mg, látky protispékavé: stearan hořečnatý, oxid křemičitý.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook