Aloe Vera šťáva 99.7% 1000 ml Pharma Activ

Aloe Vera šťáva 99.7% 1000 ml Pharma Activ

Výrobce: Pharma Activ

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Šťáva z Aloe podporuje normální funkci imunitního systému a napomáhá normální funkci trávícího systému (podporuje normální práci střev). Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 280 Kč
Cena: 249 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Šťáva z Aloe 99,7% čistoty obsahuje více než 200 aktivních složek, nejdůležitější z nich jsou polysacharidy s dlouhým řetězcem. Šťáva z Aloe podporuje normální funkci imunitního systému a napomáhá normální funkci trávícího systému (podporuje normální práci střev).

Šťáva z Aloe je získávána přírodním způsobem ze speciálního druhu aloe - Aloe vera linne. Dužnina v listech Aloe obsahuje více než 200 biologicky aktivních složek s výjimečným posilujícím účinkem. Nejdůležitější z nich jsou polysacharidy s dlouhým řetězcem. Všechny složky šťávy z Aloe vera mají zcela nepochybně prospěšné účinky a díky přírodnímu výběru vhodných poměrů a spojení jsou její vlastnosti synergicky zesíleny. To znamená, že plnohodnotná, přírodní šťáva z Aloe působí daleko efektivněji a rychleji než její jednotlivé složky.

Šťáva z Aloe je vyráběna z pečlivě vybíraných, nejčerstvějších, zcela dozrálých listů aloe. Metoda, jež je používána při jejím získávání, zaručuje úplné zachování všech nejlepších vlastností čerstvě vylisované šťávy. Důkladný sběr listů aloe, lisování životodárné šťávy pouze ze samotné vzácné dužiny bez kůry a použití patentované metody sběru garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu - všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy včetně veškerých nejcennějších blahodárně účinkujících složek.

Šťáva z Aloe vylisovaná z dužiny může být užívána libovolně dlouho, vždy, když to náš organizmus potřebuje. Aloe obsahuje řadu látek, které posilují imunitní systém člověka. Mezi nimi vyniká zejména acemanan a glykosidová sloučenina aloeride. Pokud se makrofágy (buňky požírající bacily), lymfocity T (buňky intoxikující bacily) a lymfocity B (buňky vytvářející speciální protilátky) dostanou do kontaktu s výše uvedenými látkami.
Aloe také představuje důležitou složku hydratačních, regeneračních a výživných krémů a masek, mýdel, šamponů a vlasových balzámů.Skutečně kvalitní kosmetika musí obsahovat minimálně 20 % složek z Aloe.
 
     
Aloe vera (Barbadensis Miller, šťáva 99,7%Přídatné látky Šťáva z Aloe: kyselina citrónová (regulátor kyselosti), benzoan sodný a sorbát draselný (konzervační látky)
  • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
  • Napětí - únava
  • Antioxidant
  • Čištění a detoxikace
 
Dávkování Aloe vera:Užívejte 50 ml (5 polévkových lžic) denně. Denní dávku lze rozdělit na 2 nebo 3 porce, které se pijí ráno, v poledne a večer, nejlépe 1 hodinu před jídlem.

Před užitím rozřeďte vodou nebo ovocným džusem v poměru 1:1. Ve specifických případech je možné šťávou z aloe potírat přímo kůži. Šťávu můžete užívat i neředěnou.

Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců.
      

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook